UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpłatne warsztaty dla rodziców dzieci z autyzmem

 
Elbląg, Bezpłatne warsztaty dla rodziców dzieci z autyzmem

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu zaprasza na bezpłatne warsztaty szkoleniowe "Autyzm, zmysł i dom". Integracja sensoryczna dla rodziców dzieci z autyzmem w wieku do 8 lat. 

Termin szkolenia: 25 kwietnia, godz.15.30. 
      
       Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres soswnr1elblag@gmail.com do 18 kwietnia. Prosimy o załączenie formularza zgłoszeniowego (można go pobrać TUTAJ). 
      
       Specjalistyczne szkolenie dla rodziców dzieci autystycznych z zaburzeniami sensorycznymi. W trakcie szkolenia uczestnicy nabędą wiedzę na temat zaburzeń sensorycznych ich dzieci oraz praktyczne umiejętności wsparcia dziecka z zaburzeniami sensorycznymi w środowisku domowym.
      
       Program szkolenia:
       15:30 – 17:00 Problemy sensoryczne (sensoryzmy) występujące u dzieci z autyzmem – fiksacja czy stymulacja? Podłoże występowania, ich wpływ na rozwój oraz sposoby radzenia sobie z problemami w środowisku domowym – mgr Anna Hatle-Tafelska
       17:00-17:15 przerwa kawowa
       17:15 – 18:30 Warsztaty praktyczne – integracja sensoryczna w środowisku domowym – mgr Marta Patyk Żytkowska, mgr Ewelina Deja
      
       Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Elblągu jest jedną z wiodących placówek w Naszym mieście, zajmujących się terapią dzieci i młodzieży z autyzmem. Ponadto posiadamy niemal 10- letnie doświadczenie w zakresie terapii integracji sensorycznej.
      
SOSW nr 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama