Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpłatne warsztaty "Własna firma"

Elbląg, Bezpłatne warsztaty "Własna firma" Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy ul. Bema w Elblągu, fot. z arch. portEl.pl
Rek

W dniach 20-22 listopada Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie, wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Elblągu, ponownie organizuje zajęcia warsztatowe pod nazwą "Własna firma". Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Warsztaty adresowane są do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy, planujących założyć własną firmę. Celem zajęć jest: określenie predyspozycji zawodowych do pracy w charakterze przedsiębiorcy, przekazanie uczestnikom warsztatów w wiedzy dotyczącej uruchamiania, prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej.
     Warsztaty poprowadzą doradcy zawodowi i psycholodzy oraz wystąpią eksperci - zaproszeni przez nas przedstawiciele urzędów, instytucji i firm, którzy szczegółowo przybliżą uczestnikom wszelkie zagadnienia związane z powyższą tematyką.
     Rozpoczęcie zajęć 20 listopada o godz. 10 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54 (obok warsztatów szkolnych), I piętro, pok. 103.
     Zapisy można zgłaszać telefoniczne pod numerem 55 234-67-83 lub osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54, pokój 105, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED