Środa 26-09-2018, imieniny Kosmy, Damiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bydgoszcz w naszych przedszkolach

Elbląg, Bydgoszcz w naszych przedszkolach

W poniedziałek 12 listopada na zaproszenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu gościli u nas wizytatorzy, konsultanci Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli oraz dyrektorzy i nauczyciele bydgoskich przedszkoli. Zobacz zdjęcia .

50-osobowa grupa (same panie) gościła w trzech elbląskich przedszkolach, które zaprezentowały innowacyjne rozwiązania w pracy z dziećmi.
     - W Niepublicznym Przedszkolu „Akademia Krasnoludków” kadra i dzieci wspaniale zaprezentowały się w ramach realizowanego od przeszło roku programu „Klucz do uczenia się” opartego na teorii Lwa Wygotskiego - informują organizatorki wizyty, Alicja Guła i Marlena Szwemińska, konsultantki W-MODN w Elblągu. - Dzieci i kadra z Niepublicznego Przedszkola „Wiki” w interesujący sposób zaciekawiły gości innowacją „Żywa edukacja”, w ramach której dzieci aktywnie pracują, siedząc na piłkach terapeutycznych. Natomiast dzieci i pracownicy Przedszkola nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi podzielili się doświadczeniami w zakresie interesujących działań prowadzonych „metodą projektu” w zróżnicowanych wiekowo grupach integracyjnych - w każdej grupie są dzieci od 3 do 7 roku życia. Pracujący w tym przedszkolu specjaliści: pedagog specjalny, logopeda i rehabilitant ruchowy zaprezentowali również gabinety do pracy indywidualnej z dziećmi. Wizyta zakończyła się w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid” krótką prezentacją materiałów do powadzenia aktywnej edukacji regionalnej dla dzieci w elbląskich przedszkolach. Zdaniem gości wizyta była niezwykle intensywna, ale również niezmiernie interesująca i zaowocowała nowymi pomysłami oraz zaproszeniem wiosną do bydgoskich placówek. Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom goszczących nas przedszkoli i CKiWM „Światowid”.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne
RTV + SZAFA