Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Byłeś królem Piegusem? Zgłoś się do harcerzy

Elbląg, Byłeś królem Piegusem? Zgłoś się do harcerzy
Król Piegus kończy "trzydziestkę"

„Piegus” już za miesiąc kończy 30 lat. Przez ten długi czas w rolę monarchy władającego dziecięcą krainą wcieliło się wielu młodych elblążan. Doliczając królewską świtę, zbierze całkiem spora gromada. Harcerze poszukują Piegusów sprzed lat.

- Z okazji urodzin „Piegusa” chcemy dotrzeć do władców dziecięcej krainy – mówi hm. Karolina Ciechorska-Kulesza ze Sztabu Jubileuszowego Festynu „W Krainie Króla Piegusa". - Jeśli byłeś królem Piegusem bądź członkiem jego dworu, przyjdź do nas, napisz bądź zadzwoń! Jeśli znasz króla Piegusa, również prosimy o kontakt! Nasz adres: CWT ul. Warszawska 55 Elbląg, piegus@elblag.zhp.pl, tel. (055) 619-55-00. Na wszystkich czekają nagrody upominki oraz zaproszenie na spotkanie jubileuszowe podczas tegorocznego festynu, który odbędzie się 31 maja w Parku Modrzewia.
     Harcerze zapraszają też wszystkich elblążan – dużych i małych - do udziału w konkursie na rodzinne pamiątki związane z „Piegusem” (zdjęcia, a także stare „piegusowe" banknoty, plakaty itp.). Pamiątki można przynosić do 15 maja do siedziby elbląskich harcerzy - Centrum Współpracy Transgranicznej przy ul. Warszawskiej 55 (pon. - pt. godz. 9.-16), a także do siedziby Redakcji Telewizji Elbląskiej przy ul. Płk. Dąbka 79 (pon. - pt. godz. 8-16) lub też przesyłać zeskanowane na adres mailowy: piegus@elblag.zhp.pl.
     Do zdjęć i innych pamiątek należy dołączyć imię i nazwisko oraz nr kontaktowy osoby biorącej udział w konkursie, opis zdjęcia/rekwizytu, rok wydarzenia, imię i nazwisko autora (w przypadku zdjęć) oraz zgodę na publikację. Oryginały materiałów będą oddane właścicielom w połowie czerwca lub - na życzenie - na miejscu, po zeskanowaniu przez organizatorów.
     Na najciekawsze i najlepsze zdjęcia oraz inne pamiątki czekają nagrody.
     Galerię elbląskich pamiątek będzie można obejrzeć na tegorocznym „Piegusie". Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w okolicznościowym piśmie.
     Tegoroczny festyn odbędzie się 31 maja w Parku Modrzewia. Start o godz. 12. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie: www.piegus.elblag.pl.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW BIZNES
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok