Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

CANAL+ Cyfrowy szkoli nauczycieli

Elbląg, CANAL+ Cyfrowy szkoli nauczycieli

W piątek 23 listopada nauczyciele z elbląskich gimnazjów zainteresowani edukacją medialną wzięli udział w bezpłatnym szkoleniu z zakresu realizacji pierwszego w Polsce programu edukacji medialnej dla młodzieży MediaStarter. Organizatorami warsztatów był CANAL+ Cyfrowy we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Dzięki programowi MediaStarter przygotowanemu przez CANAL+ Cyfrowy nauczyciele szkół gimnazjalnych zyskali narzędzie do realizacji obowiązkowej ścieżki medialnej. Dodatkowo mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z zakresu edukacji medialnej. Szkolenie MediaStarter w Elblągu to kolejne ze spotkań w regionalnych ośrodkach kształcenia nauczycieli w różnych miastach Polski. W wiosennej turze szkoleń wzięło udział ponad 200 nauczycieli, a w turze jesiennej, kolejnych ponad 300 pedagogów.
     Warsztaty w Elblągu odbyły się w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Saperów 20. W szkoleniu wzięło udział 25 nauczycieli elbląskich szkół gimnazjalnych. Biorący udział w warsztatach otrzymali program MediaStarter oraz zdobyli praktyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia zajęć z zakresu edukacji medialnej. Spotkanie poprowadziła Jolanta Bowżyk, trener Centrum Edukacji Obywatelskiej. Dodatkowo pierwsi nauczyciele, którzy odeślą do Biura Programu MediaStarter raport z zajęć przeprowadzonych w oparciu o przekazane materiały dydaktyczne, otrzymają nagrody w postaci odtwarzaczy mp3.
     Celem programu jest przybliżenie młodzieży roli i zadań mediów, różnic między środkami masowego przekazu, technik pracy w mediach, koncepcji „czwartej władzy”, wpływu mediów na społeczeństwo i jednostkę oraz roli odpowiedzialnej reklamy.
     MediaStarter, przygotowany w formie cyklu zajęć prowadzonych przez nauczycieli, został wydany na płytach CD oraz udostępniony na stronie internetowej www.mediastarter.pl.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Trodat