UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP zaprasza

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP zaprasza

Jesteś w wieku 15-18 lat? Nie wiesz jaką szkołę i jaki zawód wybrać ? Poszukujesz możliwości podjęcia praktyk zawodowych w wybranym przez Ciebie zawodzie? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe umiejętności poszukiwane przez pracodawców?

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zaprasza młode osoby stojące przed wyborem szkoły i kierunku kształcenia do skorzystania ze wsparcia specjalistów rynku pracy, którzy nie tylko zbadają predyspozycje zawodowe, ale wskażą możliwości odbycia praktyk zawodowych u lokalnych pracodawców. CEiPM OHP w Elblągu współpracuje z pracodawcami zainteresowanymi przyjęciem uczniów na praktyki m.in. w zawodach cukiernik, kaletnik, fryzjer, mechanik pojazdów samochodowych, tapicer, lakiernik. Od września 2017 r. młodzież będzie miała możliwość podjęcia nauki w klasach wielozawodowych, w których część teoretyczna będzie wspólna dla wszystkich uczniów, natomiast część praktyczna będzie realizowana u pracodawców. Dzięki temu będzie szansa na zdobycie wykształcenia w zawodach na które jest zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy.
       Osoby zainteresowane kontynuowaniem nauki w szkołach zawodowych na terenie Elbląga mają możliwość zamieszkania w internacie Środowiskowego Hufca Pracy przy ul. Junaków 5. Zakwaterowanie oraz wyżywienie jest całkowicie darmowe.
      
                                     ------ artykuł sponsorowany ------
      

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl