UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Cloud Token - instrukcja instalacji

 
Elbląg, Cloud Token - instrukcja instalacji

Cloud Token może stać się najpopularniejszym portfelem do trzymania kryptowalut na świecie ze względu na to, że oprócz samego trzymania tam kryptowalut, jego sztuczna inteligencja inwestuje nasze środki w czasie rzeczywistym. Właśnie fakt, że robi to sztuczna inteligencja a nie ludzie jest kluczowy, bo dzięki temu można liczyć na zysk około 10% miesięcznie. W ciągu kilkunastu pierwszych dni od startu aplikacji, ściągnęło ją i założyło konto ponad 250 tysięcy osób.

W internecie jest już cała masa porad i filmów jak ściągnąć tą aplikację, jak ją uruchomić oraz jak wpłacać i wypłacać na nią środki. Ale często są to porady długie i nieczytelne.
 My chcemy po krótce powiedzieć, jak to zrobić:
     1. Ściągnij aplikację Cloud Token ze sklepu Google Play na telefonie z systemem Android (nazwa tej aplikacji w sklepie Google Play to Cloud Wallet). Jeśli masz telefon z systemem iOS to musisz wejść na stronę https://www.cloudtokenwallet.com -> Ściągnąć aplikację z tej strony i zainstalować -> Po zainstalowaniu aplikacji należy wejść w telefonie w Ustawienia -> Ogólne -> Zarządzanie urządzeniami -> YFC Technologies Pte. Ltd. i zweryfikować tą aplikację. Bez tego Cloud Token nie zadziała na systemie iOS.
     2. Włączamy aplikację i klikamy na "Create Account"
     3. Wpisujemy kod referencyjny 1166374805 w polu "Referral Code" i klikamy PROCEED.
     4. Ustalamy hasło (co najmniej 8 znaków w tym co najmniej jedna duża litera i cyfra).
     5. Ustalamy PIN do potwierdzania transakcji (6 cyfr).
     6. Zobaczysz teraz stronę o nazwie "Backup Mnemonic Phrase", są to słowa bezpieczeństwa które musisz zapamiętać, zapisz je na kartce w prezentowanej kolejności lub zrób zrzut ekranu lub zrób zdjęcie ekranu innym telefonem.
     7. W kolejnym kroku musisz potwierdzić, że prawidłowo spisałeś te słowa. Więc aplikacja poprosi Cię o ułożenie tych słów bezpieczeństwa tak jak były ułożone na poprzednim ekranie.
     8. Jeśli ułożyłeś prawidłowo słowa i kliknąłeś dalej zobaczysz teraz planszę ze swoim numerem ID (Login ID), zapisz go lub zrób zrzut ekranu lub zrób zdjęcie ekranu innym telefonem.
     9. Po tym wszystkim wciśnij przycisk LOGIN i powinieneś automatycznie zalogować się do aplikacji.
     10. Zobaczysz teraz na stronie głównej aplikacji balans swojego konta, będzie on zapewne wynosił 0 w każdej walucie.
     11. Aby przesłać walutę na portfel Cloud Token załóż konto na największej polskiej giełdzie kryptowalut www.BitBay.net i zakup tam walutę Bitcoin lub Ethereum (jak zakupić tam walutę przeczytasz na innych poradnikach w internecie lub w YouTube)
     12. Ze strony głównej aplikacji Cloud Token z części Super Wallet wybierz walutę którą chcesz wpłacić np. Ethereum ETH. Kliknij DEPOSIT, zobaczysz ciąg znaków (klucz) do wpłaty, kliknij na dole na COPY i wklej ten klucz na  giełdzie BitBay w polu do wypłat ETH. W około 15 minut środki powinny znaleźć się na koncie w portfelu Cloud Token.
     13. Ściągamy aplikację Google Authenticator ze sklepu Google Play lub App Store. Kolejny krok to powiązanie jej z aplikacją Cloud Token, zrobisz to klikając w lewe górne menu aplikacji Cloud Token -> Settings -> Google Authenticator -> ACTIVATE -> Wpisujemy PIN do potwierdzania transakcji -> Klikamy obok klucza na "Copy" -> Przechodzimy do aplikacji Google Authenticator i wklejamy ten kod w polu "Twój kod bezpieczeństwa" (pole "Nazwa konta" pozostawiamy puste) -> Pokaże nam się kod który kopiujemy -> Przechodzimy do aplikacji Cloud Token i wklejamy kod w polu "Enter 6-digit code" i klikamy na ACTIVATE.
     14. Wracamy na stronę główną aplikacji Cloud Token. Klikamy na PROJECTS, potem klikamy na JARVIS AI, akceptujemy regulamin i klikamy na PROJECTS. Potem wybieramy walutę np. ETH, wpisujemy odpowiednią ilość lub klikamy MAX i potwierdzamy transakcję hasłem i kodem z aplikacji Google Authenticator.
     15. Od teraz codziennie powinieneś zarabiać około 10% zainwestowanych środków, wypłacanych w walucie CTO, którą to możesz w każdej chwili przekonwertować na ETH lub każdą inną walutę z portfela Cloud Token i przesłać na giełdę BitBay lub dalej reinwestować w sztuczną inteligencję JARVIS AI.
 
     Jeżeli masz jakiś problem z działaniem aplikcji Cloud Token, to musisz zmienić język Twojego telefonu na angielski. Jak już wszystko zadziała poprawnie, to będziesz mógł ponownie zmienić język telefonu na polski.
     
     
---- materiał płatny -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl