Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Coś dla młodych

Fundacja Elbląg zaprasza grupy młodzieżowe do udziału w projekcie „To jest nasza mała ojczyzna". Przedsięwzięcie będzie realizowane do końca roku. Spotkanie informacyjne odbędzie się w najbliższy czwartek 31 lipca o godz. 10.

Od początku lipca Fundacja Elbląg realizuje kolejny projekt, adresowany tym razem do grup młodzieżowych. Założeniem kilkumiesięcznej współpracy jest wzrost aktywności elbląskiej młodzieży oraz rozwój umiejętności i pasji, których realizacja możliwa jest na elbląskim gruncie.
     Projekt „To jest nasza mała ojczyzna" obejmie m.in.:
     - organizację cyklu spotkań informacyjnych z uczniami elbląskich szkół średnich oraz studentami, podczas których zaprezentowane zostaną młodzieżowe inicjatywy;
     - utworzenie grupy zarządzającej Funduszem Młodzieżowym, który będzie wspierał finansowo przedsięwzięcia młodych;
     - przeprowadzenie konkursu, wyłaniającego pięć najbardziej atrakcyjnych inicjatyw młodzieżowych zrealizowanych, będących w realizacji bądź mających realizację do końca roku. Każda nagrodzona inicjatywa będzie miała okazję zapoznać się z warsztatem realizacji telewizyjnej, a także stanie się bohaterem materiału filmowego zrealizowanego przez inicjatywę telewizyjną EMIT, działającą w studiu Fundacji Elbląg;
     - realizację cyklu programów „Na Sofę" z młodzieżowymi liderami społecznymi, którzy przedstawią ciekawe inicjatywy z zakresu działań społecznych, kulturalnych, muzycznych, wolontarystycznych itp.;
     - przeprowadzenie warsztatów dla młodzieży z zakresu teatru ruchu, tańca, muzyki, kalos kagatos itp. Będzie to okazja do zapoznania młodych z różnymi formami własnego rozwoju, nabycia nowych umiejętności, poznanie innych form realizacji siebie, wymiana doświadczeń oraz integracja. Warsztaty będą elementem wieńczącym działania grup młodzieżowych.
     Spotkanie informacyjne odbędzie się w czwartek 31 lipca o godz. 10 w siedzibie Fundacji Elbląg, ul. Zw. Jaszczurczego 17.
     Projekt „To jest nasza mała ojczyzna" realizowany jest ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Trodat
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe