UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
Pokazuj
wątki
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od
najstarszych
 • odpolitycznienie szkół, zacząć należy od pozbycia się " politycznych" dyrektorów, kto politykuje won ze szkoły i to natychmiast,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16 6
  Rodziceprzeladowany(2019-05-20)
 • @Rodziceprzeladowany - A szczególnie tych dyrektorów, którzy jawnie, pomimo sprawowanej funkcji zarządzali strajkiem i mobbingowali nauczycieli niestrajkujących.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 6
  (2019-05-20)
 • @Rodziceprzeladowany - Domyślam się, że głównie chodzi o dyrektora, przyjaciela prezydenta powołanego z nominacji a nie z konkursu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  (2019-05-21)
 • @Rodziceprzeladowany - i odpolitycznienie rodziców, no bo jak nazwać ten komentarz, jak nie polityczny! Wstyd!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  (2019-05-21)
 • To nie komentarz polityczny - po prostu rodzicom zależy, żeby w szkole byli fachowcy a nie z politycznego nadania kolesie prezydenta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  (2019-05-21)
Reklama