Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Dbam o swoje bezpieczeństwo

To temat II Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas I, II, III szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu elbląskiego.

Cele konkursu : rozwijanie postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych; podkreślenie znaczenia znajomości przepisów ruchu drogowego oraz uświadomienie dzieciom zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać na drodze; zrozumienie zagrożenia niebezpieczeństwa wynikającego z niewłaściwego doboru miejsca zabaw; rozwijanie wyobraźni i umiejętności przewidywania zagrożeń w domu podczas nieobecności rodziców; kształtowanie umiejętności bezpiecznego korzystania z Internetu, przeciwdziałanie cyberprzemocy; utrwalanie właściwych postaw wobec osób nieznanych.
     Prace wykonane techniką dowolną należy przesyłać do Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu ul. Tysiąclecia 3, do 7 maja. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nr szkoły, do której uczęszcza.
     
     Organizatorzy konkursu: Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie, Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, na etapie miejskim i powiatowym Komenda Miejska Policji w Elblągu i Młodzieżowy Ośrodek Kultury w Elblągu.
     
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku