UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Dbamy i mamy

 
Elbląg, Dbamy i mamy
fot. nadesłana
Reklama

W Szkole Podstawowej nr 16 odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji akcji ekologicznej pod nazwą „Dbamy i Mamy”. Uczniowie uczestniczyli w zabawach ekologicznych, brali udział w quizach i zabawach ekologiczno – sportowych.

Uroczystość zaingurowała dyrektor placówki Izabela Milusz. Uczniowie klas 0 – VI, rodzice oraz przybyli goście zostali zaproszeni do obejrzenia części artystycznej pt. „W zgodzie z naturą”. Dzieci będące na widowni uczestniczyły w zabawach ekologicznych, śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki, bawiły się w skojarzenia, tworzyły improwizacje muzyczne do kolorów. Uczniowie klas starszych prezentowali okrzyki ekologiczne. Przeprowadzono również quiz ekologiczny, podczas którego zespoły „zielonych”, „czerwonych”, „niebieskich” i „żółtych” rozwiązywały krzyżówki, statki literowe, układały puzzle, tworzyły rymowanki. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zabawach ekologiczno – sportowych. Budowały „najwyższą wieżę z kartonów”, układały „ekologiczne drzewo”. Część sportową rozpoczęto biegiem sztafetowym „Po zielone”. Na koniec imprezy podsumowano konkursy plastyczne pt. „W zgodzie z naturą” i „Eko – zabawka”. Wyłoniono najaktywniejsze klasy pod względem zbiórki surowców wtórnych. Pierwsze miejsca zdobyły – kl. II b i VI b. Dzieci otrzymały przepiękne nagrody ufundowane. Nagrodą główną był laptop z przeznaczeniem na cele edukacyjne. Akcję „ Dbamy i Mamy” poprzedziło Sprzątanie Świata. Uczniowie porządkowali tereny zielone przy szkole pod hasłem „Podaj dalej… drugie życie odpadów”. Jak co roku miło spędziliśmy sobotnie przedpołudnie w gronie społeczności szkolnej i lokalnej.
      
Szkoła Podstawowa nr 16
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama