Poniedziałek 23-07-2018, imieniny Brygidy, Apolinarego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Debata na temat osób starszych

Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego „FOSa” oraz Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych zapraszają wszystkie organizacje, instytucje i placówki zajmujące się osobami starszymi oraz zainteresowanych mieszkańców Elbląga na debatę poświęconą realizacji „Wojewódzkiego programu na rzecz osób starszych”.

Debata odbędzie się w sali audytoryjnej Szkoły Wyższej im Bogdana Jańskiego przy ul. Stoczniowej w poniedziałek 15 grudnia o godz. 13.
     
     Program debaty
     godz. 13 - rejestracja uczestników
     godz. 13.15 - otwarcie debaty: Bartłomiej Głuszak, prezes Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa w Olsztynie
     godz. 13.20 - Wojewódzki Program na rzecz Osób Starszych; projekt przedstawi Teresa Bocheńska (ERKON)
     godz. 13.45 - panel dyskusyjny: „Wdrażanie Wojewódzkiego Programu na rzecz Osób Starszych - wyzwania i bariery”: Barbara Dyrla, naczelnik Wydziału Społecznego UM w Elblągu; Teresa Urban, przedstawicielka wolontariatu seniorów; Halina Markowska, specjalista ds. osób starszych i niepełnosprawnych (Miejski Ośrodek Polityki Społecznej); Stanisław Puchalski (Fundacja Elbląg); Artur Zieliński, wiceprezydent Elbląga. Moderator: Bartłomiej Głuszak
     godz. 14.30 - przerwa kawowa
     godz. 14.45 - Modelowe praktyki - Uniwersytet III Wieku, Iwona Orężak
     godz. 15 - Dyskusja: Wojewódzka Rada Seniorów w województwie warmińsko-mazurskim, wsparcie osób starszych funkcjonujących samodzielnie w swoim środowisku, tworzenie sieci placówek działających na rzecz osób starszych (m.in. dzienne domy pobytu, kluby, świetlice).
     godz. 16 - podsumowanie debaty.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME