Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dla bezrobotnych, ale przedsiębiorczych

Od 16 do 19 października w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu odbywać się będą warsztaty pn. „Własna firma”. Mogą wziąć w nich udział bezrobotni zarejestrowani w urzędzie pracy i planujący założenie własnego biznesu.

Celem zajęć jest określenie predyspozycji zawodowych do pracy w charakterze przedsiębiorcy oraz wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę dotyczącą uruchamiania, prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej.
     W pierwszym dniu zajęć warsztaty poprowadzą doradcy zawodowi i psychologowie z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu w Elblągu. W trakcie następnych trzech dni wystąpią eksperci - łącznie kilkudziesięciu przedstawicieli kilkunastu organizacji różnego typu - urzędów, instytucji i firm, którzy szczegółowo przybliżą uczestnikom zajęć wszelkie zagadnienia związane z tematyką zakładania, a następnie prowadzenia i rozliczania indywidualnej działalności gospodarczej.
     Warsztaty pn. „Własna firma” odbywać się będą od 16 do 19 października w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu przy ul. Bema 54, sala nr 103. Pierwsze zajęcia rozpoczną się o godz. 10.
     Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne, tel. 055 236 03 60 lub 055 232 40 10, wew. 272 . Można też zgłosić się osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu przy ul. Bema 54 (obok warsztatów szkolnych), pokój 105, pn.- pt. w godz. 7.30-15.30. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
     Udział w zajęciach jest bezpłatny.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED