Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dlaczego dzieciaki marzą o koloniach wodnych?

No właśnie. Czy zastanawialiście się Państwo, dlaczego dzieciaki tak bardzo chcą jechać na kolonie organizowane przez Grupę Wodną?

Z naszych obserwacji można wyodrębnić, co najmniej dwie grupy dzieci pragnących wziąć udział w tych wyjątkowych koloniach.
     
     Grupa 1: dzieci, które jeszcze nie były na Koloniach Wodnych – to dzieci, które słyszą od innych dzieci o Grupie Wodnej, o atrakcjach, o unikalnej atmosferze. To dzieci, które znajdują interesujące plakaty i ulotki, dzieci które spotykamy podczas naszych akcji o bezpieczeństwie nad wodą. To dzieci, które marzą o przygodzie, których wyobraźnię rozpalają wyobrażenia o doskonałych wakacjach.
     
     Grupa 2: To dzieci, które już były na Grupie Wodnej. To bardzo ważne i znamienne – praktycznie 100 proc. dzieci, które były na Koloniach Wodnych, wraca do nas i to wielokrotnie! Rekordziści odnotowali kilkanaście wypraw!
     
     Jak to możliwe?
     W każdym sezonie po kilka turnusów! Najwytrwalsi i najzdolniejsi zostają nawet młodszymi instruktorami, a następnie instruktorami Grupy Wodnej!
     
     Zapytaliśmy ich, co jest najważniejszym powodem tego, że co roku przyjeżdżają w to samo miejsce? Czy zgadniecie Państwo, co jest najważniejszym argumentem!?
     
     My także byliśmy pewni, że interesujący program! Okazuje się, że najważniejsza dla dzieciaków jest… wyjątkowa atmosfera!
     Czują, że są dla nas najważniejsi, że te kolonie są dla nich, a nie dla nas – dorosłych.
     
     Prawda, że piękny komplement?

     My także byliśmy na początku zaskoczeni. Zaczęliśmy dopytywać, wnikać, zastanawiać się. No bo przecież chyba na każdych koloniach kadra, organizatorzy chcą dla dzieciaków jak najlepiej? To chyba normalne, że to my jesteśmy dla dzieci, a nie odwrotnie!? Okazuje się, że niestety bywa z tym różnie.
     
     Podobno kluczowy jest nasz pomysł z podziałem dzieci na małe, ośmioosobowe grupy. Dzieci szybko zapoznają się między sobą, a już w pierwszy dzień instruktorzy mówią do dzieci po imieniu. Dziecko podczas zajęć ma poczucie, że to jemu poświęcany jest kawał czasu. Tak, dzieci potrzebują być w centrum zainteresowania.

 


     Do udziału w tych wyjątkowych koloniach nad bałtyckim morzem, w słonecznym i przyjaznym Władysławowie, dzieci i młodzież zapraszamy już teraz!
     
     Wszystko o Koloniach i Obozach Grupy Wodnej – kliknij.
     
     Zobacz program.
     
     

------- Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl