Niedziela 21-04-2019, imieniny Anzelma, Feliksa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie narciarskie Warta?

 
Elbląg, Dlaczego warto kupić ubezpieczenie narciarskie Warta?

Polisa turystyczna oferowana przez towarzystwo Warta to świetna propozycja dla osób, którym nie zależy na najtańszym ubezpieczeniu, ale kompleksowej ochronie podczas jazdy na nartach za granicą.

Polisa ma na tyle dużo opcji, że można ją dostosować do celu wyjazdu i indywidualnych potrzeb. Warta Travel Plus jest dostępna jako ubezpieczenie narciarskie Warta wakacyjnapolisa.pl. Za tygodniowy wypoczynek połączony z amatorską jazdą na nartach po alpejskich stokach dla osoby w wieku od 25 do 70 lat zapłacimy w wersji Standard 33 zł, w wersji Super 77 zł, a w wersji Premium 125 zł.
     
     Szeroka ochrona za rozsądną cenę
     Dla osoby jadącej na narty do Austrii, Włoch czy Francji najważniejsze powinno być ubezpieczenie kosztów leczenia połączone z bogatym Assistance. To rozszerzenie zapewnia nie tylko pokrycie kosztów opieki medycznej w nagłych wypadkach czy w przypadku poważnych zachorowań, ale również organizację akcji poszukiwawczej i ratunkowej. Suma ubezpieczenia polisy Warty w wersji Premium to aż 400 000 zł. W wersji Premium zapewnione są świadczenia Assistance zarówno w opcji Standard, jak i Super.
     Assistance Standard
     - doraźna pomoc medyczna,
     - transport ubezpieczonego,
     - wcześniejszy powrót ubezpieczonego,
     - pomoc prawna,
     - odzyskanie i ponowne skierowanie bagażu,
     - pomoc w odzyskaniu utraconych dokumentów,
     - poszukiwanie i ratownictwo,
     
     Assistance Super
     - powrót osób bliskich ubezpieczonego,
     - przedłużenie ochrony o 48 godzin,
     - kontynuacja podróży,
     - opieka nad nieletnimi dziećmi,
     - zastępczy kierowca,
     - odwiedziny osoby bliskiej,
     - dosłanie niezbędnych przedmiotów osobistych,
     - prewencyjne poszukiwanie i ratownictwo,
     - pomoc finansowa,
     - zakwaterowanie na czas rekonwalescencji,
     - tłumacz,
     - koszty odwołania /opóźnienia lotu.
     
     Polisa w tej wersji posiada też wysoką sumę ubezpieczenia OC w życiu prywatnym – 100 000 zł, która może zapewnić realną pomoc w przypadku, gdy z naszej winy dojdzie do uszczerbku na mieniu lub zdrowiu osoby trzeciej. W Europie Zachodniej koszty odszkodowań są bowiem naprawdę wysokie, a przypadkowa stłuczka z innym narciarzem na stoku może nas drogo kosztować. Wysoka jest również suma ubezpieczenia bagażu uwzględniającego sprzęt sportowy – 3000 zł oraz suma ubezpieczenia NNW – 20 000 zł.
     
     Ubezpieczenie dla narciarzy
     Jednak największym atutem polisy Warta Travel Plus jest dostępne w wersji Premium ubezpieczenie SKI PLUS. Zapewnia ono:
     - pokrycie kosztów tzw. skipassu, jeśli nie może on być wykorzystany z powodu wypadku czy choroby ubezpieczonego,
     - pokrycie kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego, jeśli został on zniszczony lub skradziony,
     - wypłatę 40 zł za każdy dzień, w którym ze względu na złą pogodę ubezpieczony nie mógł zjeżdżać na nartach.
     Tego typu polisa bez wątpienia byłaby przydatna w tym roku, gdy polskich turystów wybierających się na wypoczynek w Alpy zaskoczyły potworne śnieżyce, nie tylko utrudniające dojazd na miejsce, ale w wielu wypadkach uniemożliwiające bezpieczną jazdę na nartach. Dzięki polisie Ski Plus można w takich wypadkach liczyć na finansową rekompensatę nieudanego urlopu.
     Ubezpieczając się od nieszczęśliwych wypadków, warto rozważyć wykupienie dodatkowej opcji zapewniającej zwrot kosztów leczenia urazów powstałych w związku z amatorskim uprawianiem narciarstwa w czasie wyjazdu zagranicznego. Bez względu na to, czy wypadek zdarzy się w Polsce bądź za granicą, ubezpieczyciel pokryje wydatki poniesione na pomoc medyczną udzieloną w miejscu zdarzenia oraz kontynuację leczenia w miejscu zamieszkania.
     Pamiętajmy, że wybierając ubezpieczenie narciarskie przez internet z wakacyjnapolisa.pl, możemy porównać również polisy innych ubezpieczycieli i wybrać opcje spełniającą zarówno nasze oczekiwania, jak i możliwości finansowe. Pamiętajmy jednak, że jadąc za granicę, warto wykupić polisę w wysokimi sumami ubezpieczeń o możliwie jak najszerszym wachlarzu ochrony, gdyż tylko taki produkt zapewni nam realną pomoc.
     
                                                       ----- materiał płatny -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl