Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Dni otwarte w Gimnazjum Regent

 
Elbląg, Dni otwarte w Gimnazjum Regent fot. nadesłana

W piatek, 6 marca w godzinach 16.00-17.30 zapraszamy na „Dni Otwarte”. Zapraszamy rodziców, młodzież i wszystkich zainteresowanych! W programie między innymi spotkanie z pracownikiem Uniwersytetu Gdańskiego, profesorem Dawidem Malcolmem, Dyrekcją szkoły i nauczycielami, występ naszej młodzieży w przedstawieniu pt. „ O Brytyjczykach, pół żartem, pół serio” oraz oczywiście zwiedzanie szkoły!

Anglojęzyczne Gimnazjum REGENT w Elblągu zostało utworzone przy działającym od 2002 roku Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych i jest jedynym gimnazjum z klasą anglojęzyczną objętym patronatem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, czego efektem są spotkania i warsztaty prowadzone przez pracowników naukowych.
     Naszą mocną stroną jest najlepsza kadra nauczycielska oraz zajęcia prowadzone przez Native Speakerów z różnych stron świata m.in. Ameryki i Azji. Uczniowie kształcą umiejętności posługiwania się językiem angielskim poprzez prowadzenie korespondencji ze swoimi rówieśnikami ze Szwecji w ramach projektu „PenFriends”, jak również poprzez wyjazdy za granicę (do Londynu, Portugalii).
     Naszą misją jest rozwijanie kreatywności i wspieranie dążeń do osiągania sukcesów oraz stworzenie solidnych podstaw do dalszej edukacji.
     Jesteśmy bezpieczną, kameralną, otoczoną zielenią z samodzielnym parkingiem szkołą z dogodnym dojazdem i zapewniamy przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce.
     Nasi absolwenci będą mogli pochwalić się międzynarodowym certyfikatem FCE, CAE, uznawanym przez większość uczelni na całym świecie.
     
     Przypominamy o trwającej rekrutacji

 


     W roku szkolnym 2015/2016 zostaną utworzone 2 pierwsze klasy: anglojęzyczna i matematyczno-językowa.
     Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zapisania do klasy drugiej na rok szkolny 2015/2016 (4 wolne miejsca).
     
     

Gimnazjum Regent
     ul. Królewiecka 100
     82-300 Elbląg
     www.gim.regent.edu.pl

     
     ---reklama---
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl