UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Druga edycja konkursu – Dziecięcy Piekarczyk

 
Elbląg, Druga edycja konkursu – Dziecięcy Piekarczyk

Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie o przyznanie tytułu „Dziecięcego Piekarczyka". W zeszłym roku po raz pierwszy Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu we współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariuszy przy IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu dało szansę młodemu pokoleniu nagrodzić osoby, instytucje bądź organizacje pozarządowe, które najbardziej wyróżniły się na tle innych swoją wyjątkową działalnością na rzecz dzieci.

Pierwszą laureatką „Dziecięcego Piekarczyka 2015” została Józefa Chmura. W tym roku również chcemy uhonorować kogoś szczególnego. Każda osoba, która jeszcze nie ukończyła 18. roku życia, może wystąpić z wnioskiem o przyznanie tytułu „Dziecięcy Piekarczyk” wybranej przez siebie osobie, instytucji lub organizacji pozarządowej, która jego zdaniem wyróżnia się swoim działaniem na rzecz dzieci. Wniosek z opisem należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 16 listopada na poniższy adres (z dopiskiem „Dziecięcy Piekarczyk”).
      
       Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu
       ul. Związku Jaszczurczego 17/26
       82-300 Elbląg
       email: elblag@wolontariat.org.pl
      
       Regulamin oraz wniosek można pobrać na stronie internetowej.
      
      
Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama