Środa 26-09-2018, imieniny Kosmy, Damiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Drzwi otwarte w Medyku

Jak co roku Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu w dniach 15 – 20 listopada organizuje „Tydzień Drzwi Otwartych”. W tym czasie młodzież szkolna będzie mogła skorzystać z ciekawych propozycji edukacyjnych szkoły.

Przyjdź, zobacz, skorzystaj. Wszystkich serdecznie zapraszamy w nasze mury od godziny 9 do 14:30.
     
     Harmonogram "Tygodnia Drzwi Otwartych":
     15 listopada (poniedziałek)
     11:45 - 13:25 - Zajęcia z kosmetologii i pracowni kosmetycznej „Zabieg pielęgnacyjny na twarz” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół
     ponadgimnazjalnych.
     12:40 - 14:20 - Zajęcia z teorii masażu i pracowni masażu „Wybrane techniki masażu klasycznego grzbietu” – instruktaż i wykonanie” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     13:35 - 15:15 - Zajęcia ze stanów zagrożenia życia „Resuscytacja krążeniowo - oddechowa dorosłego i dziecka” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     
     16 listopada (wtorek)
     8:55 - 10:35 - Zajęcia z technologii postaci leków „Roztwory etanolowe – wykonanie wg recept” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół
     ponadgimnazjalnych.
     8:55 - 10:35 - Zajęcia z analizy leków „Badanie odczynów wodnych roztworu soli” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     10:50 - 12:30 - Zajęcia ze stanów zagrożenia życia „Zaawansowane zabiegi elektryczno-ratunkowe – defibrylacja” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     12:40 - 14:20 - Zajęcia z anatomii „Budowa i funkcje serca w ujęciu ratowniczym” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     12:40 - 16:05 - Zajęcia z pracowni stomatologicznej „Próchnica zębów” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     
     17 listopada (środa)
     8:55 - 11:35 - Zajęcia z teorii masażu i pracowni masażu „Masaż klasyczny kończyny górnej – instruktaż i wykonanie” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     8:55 - 10:35 - Zajęcia z analizy leków „Badanie odczynów wodnych roztworu soli” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     10:35 - 11:35 -Dyskusja panelowa dla młodzieży gimnazjalnej na temat „Cyberprzemoc oraz Internet dobrodziejstwo czy przekleństwo”
     
     18 listopada (czwartek)
     8 - 11:35 -Zajęcia z pracowni stomatologicznej „Próchnica zębów” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     8:55 - 10:35 - Zajęcia z teorii masażu i pracowni masażu „Masaż klasyczny kończyny górnej – instruktaż i wykonanie” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     8: 55 - 11:35 - Zajęcia z medycznych zabiegów ratunkowych „Technika wykonywania ratunkowego płukania żołądka w zatruciach” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     8:55 - 10:35 - Zajęcia z kosmetologii i pracowni kosmetycznej „Drenaż limfatyczny” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     9:50 - 12:30 - Zajęcia z analizy leków „Zobacz jak cukry potrafią kręcić” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     12:40 - 14:20 - Zajęcia z technologii postaci leków „Etanol i jego stężenia” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     
     19 listopada (piątek)
     8 - 8:45 - Zajęcia anatomii z wykorzystaniem środków multimedialnych „Mięśnia kończyny górnej” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół
     ponadgimnazjalnych.
     8:55 - 11:35 - Zajęcia z kosmetologii i pracowni kosmetycznej „Zabieg pielęgnacyjny na twarz” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół
     ponadgimnazjalnych.
     8:55 - 11:35 - Zajęcia z analizy leków „Zobacz jak cukry potrafią kręcić” – lekcja dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
     
     20 listopada (sobota)
     9 - 12 - Pokaz zabiegów pielęgnacyjno-higienicznych u pacjenta – zajęcia na kierunku opiekun medyczny.
     
     Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej: ul. Saperów 14e, 82-300 Elbląg, tel./fax. 055-233-63-19, e-mail: studium@medyk-elblag.pl
     

Tomasz Szypniewski, SP Medyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta lateksowa 150x260 cm - Paryż
Fototapety z pejzażami
Fototapety z tańcem
Fototapety z końmi