Piątek 19-10-2018, imieniny Jana, Pawła
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Linia numer 13 powróciła na pętlę Łódzka Linia numer 13 powróciła na pętlę Łódzka

Drzwi otwarte

Elbląska Uczelnia Humanistyczno - Ekonomiczna zaprasza na Drzwi Otwarte w dniach 1 i 2 marca. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, jak również obejrzeć sale wykładowe, seminaryjne i pracownie komputerowe.

Drzwi Otwarte to także okazja - dla przyszłych studentów - do spotkania z prodziekanami poszczególnych wydziałów oraz przedstawicielami samorządu studenckiego. Młodzież zapozna się z najistotniejszymi zapisami regulaminu studiów oraz formami dostosowywania procesu edukacyjnego do standardów Unii Europejskiej. Obejrzy także prezentację multimedialną uczelni i otrzyma informatory EUH-E.
     - Chcemy przekonać naszych młodszych kolegów, że wiedza, która zdobywamy przez wiele lat, jest cennym kapitałem i że koniecznie ten kapitał należy powiększać, by w przyszłości sprawnie poruszać się po rynku pracy zintegrowanej Europy - mówi Małgorzata Malinowska, prezydent Parlamentu Studentów EUH-E. - Spotkanie będzie miało charakter nie tylko poznawczy, ale także integracyjny. Będzie okazją do nawiązania kontaktów ze społecznością studencką. Mamy nadzieję, że zaowocuje innymi formami współpracy np. uczestnictwem w juwenaliach czy w organizowanych przez uczelnię wykładach otwartych lub sesjach naukowych.
     Elbląska Uczelnia Humanistyczno - Ekonomiczna kształci na poziomie trzyletnich studiów zawodowych dziennych i zaocznych na wydziale administracji (specjalność: administracja publiczna), wydziale pedagogiki (specjalności: praca socjalna i resocjalizacja) i wydziale nauk ekonomicznych (specjalności: zarządzanie marketingowe przedsiębiorstwem, specjalność planowana - logistyka i transport).

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • "wiedza, która zdobywamy przez wiele lat, jest cennym kapitałem i że koniecznie ten kapitał należy powiększać, by w przyszłości sprawnie poruszać się po rynku pracy zintegrowanej Europy " BUHHA HA HLE HLE HLE........ .. . .. . . . . . . .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    lewur(2003-02-27)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Ręcznik z haftem
Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Polar z haftem