Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dwa konkursy o bezpieczeństwie w ruchu

 
Elbląg, Dwa konkursy o bezpieczeństwie w ruchu
Rek

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie wraz z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Olsztynie oraz Samorządem Warmińsko- Mazurskim w ramach działań profilaktycznych skierowanych do najmłodszych uczestników ruchu drogowego przygotowali dwa konkursy pod nazwą „Bezpieczna i przyjazna droga do szkoły przez cały rok”.

Konkursy: plastyczny i muzyczny skierowane są do wszystkich uczniów klas I-III szkół podstawowych naszego województwa. Celem obu jest kształtowanie dobrych postaw w ruchu drogowym oraz promowanie znajomości przepisów ruchu drogowego wśród dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
     Zadaniem w konkursie plastycznym jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A3 dowolną techniką, której tematem jest „Bezpieczna i przyjazna droga do szkoły przez cały rok”.
     Konkurs muzyczny skierowany jest do grup uczniów. Zadaniem konkursowym jest napisanie i wykonanie piosenki dla dzieci, której tematem przewodnim jest także „Bezpieczna i przyjazna droga do szkoły przez cały rok”.
     Jedną z nagród przewidzianych w konkursie plastycznym jest wydanie kalendarza na 2016 rok, w której znajdą się zwycięskie prace. Grupa, która zwycięży w konkursie muzycznym będzie miała możliwość nagrać piosenkę w profesjonalnym radiowym studio, oraz wziąć udział w nagraniu wersji telewizyjnej.
     Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli: Marszałek Województwa Warmińsko- Mazurskiego Pan Gustaw Marek Brzezin oraz Pani Grażyna Przasnyska– Warmińsko- Mazurski Kurator Oświaty. Patronami medialnymi są Radio Olsztyn oraz Telewizja Polska S.A. Oddział w Olsztynie.
     Informacje o konkursie, zaproszenia, regulaminy i oświadczenia dostępne są na głównej stronie internetowej KWP w Olsztynie, stronie internetowej Wydziału Ruchu Drogowego, stronie internetowej Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie oraz stronie internetowej Kuratorium Oświaty.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini