Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dwa tematy

Pod patronatem Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych odbędzie się druga edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla warsztatów terapii zajęciowej.

Organizatorem konkursu jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a jego celem upowszechnienie wiedzy o Europejskim Roku Osób Niepełnosprawnych, promocja dorobku warsztatów terapii zajęciowej oraz programu PFRON pn. “Program finansowania obchodów ERON”.
     Do udziału w konkursie zaproszono wszystkich chętnych uczestników warsztatów terapii zajęciowej z terenu całego kraju. Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką w formacie nie większym niż A1. Uczestnicy konkursu mają do wyboru dwa tematy: „Europejski Rok Osób Niepełnosprawnych i co dalej?...” lub „Co w moim otoczeniu powinien zmienić Europejski Rok Osób Niepełnosprawnych?”
     Finał konkursu połączony z wystawą nagrodzonych prac nastąpi w dniu otwarcia XI Międzynarodowych Targów „Rehabilitacja” w Łodzi 13 listopada 2003 roku. Przewiduje się również ekspozycję nagrodzonych prac na imprezie kończącej obchody Europejskiego Roku Osób Niepełnosprawnych.
     Autorzy najlepszych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe – profesjonalne zestawy farb i pędzli malarskich, zaś nagrody pieniężne zostaną przekazane na konto WTZ z przeznaczeniem na wydatki związane z rehabilitacją społeczną uczestników Warsztatu. Nagroda pieniężna za I miejsce wyniesie 5000 złotych. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 30 września 2003 roku.
     Więcej informacji można zasięgnąć w biurze Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych ul. 12 Lutego 5 a, tel. 232 69 35, tel./fax 237 40 50, w oddziałach PFRON lub pod adresem elektrornicznym: rzecznik@pfron.org.pl.
ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Seat
Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Ubezpieczenia OC i AC
Samochody używane HADM Gramatowski