UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dyskutowali o (nie)grzecznych dzieciach

 
Elbląg, Dyskutowali o (nie)grzecznych dzieciach
fot. nadesłana

25 i 26 października po raz czwarty odbyło się dwudniowe spotkanie Ogólnopolskiego Klubu Szkół Integracyjnych. Zorganizowała je Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu, która obchodzi w tym roku dwudziestolecie działalności integracyjnej. Swój udział w spotkaniu zgłosiło kilkadziesiąt placówek z całej Polski.

W auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu odbyła się konferencja pedagogiczna "(Nie) grzeczne dzieci?". Wykładowcami byli wybitni znawcy tematu: Helena Maryjanowska ("Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście zmian w prawie oświatowym"), dr Justyna Leszka: ("Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie-o nieświadomej kreacji zachowań niepożądanych dzieci przez osoby dorosłe"), dr hab. med. Barbara Remberk: ("Jak rozróżnić trudności wychowawcze od psychicznych u dziecka"), mgr Małgorzata Łuba: ("Reagowanie na zachowania prowokacyjne w szkole") i mgr Marek Stankiewicz: ("Jak nauczyciel z Zespołem Aspergera może pomóc uczniom z Zespołem Aspergera").
Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama