Wtorek 13-11-2018, imieniny Benedykta, Stanisława, Arkadego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Działaj Lokalnie VI - wyniki

Elbląg, Działaj Lokalnie VI - wyniki (fot. PS)

Znamy już wyniki konkursu grantowego ogłoszonego w ramach „Działaj Lokalnie VI”. Spośród złożonych wniosków Komisja Grantowa wybrała 11 najciekawszych, które otrzymają dofinansowanie. Podpisanie umów nastąpiło dziś (13 czerwca) o godz. 13 w siedzibie Fundacji Elbląg.

Decyzją Komisji Grantowej Fundacji Elbląg dofinansowanie na realizację projektów otrzymali:
     Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Alter Ego” - 2 624 zł
     Sołectwo Karczowiska Górne - 3 000 zł
     Rada Sołecka Jegłownik - 3 000 zł
     Rada Sołecka Wsi Kadyny - 3 985 zł
     Stowarzyszenie dla Milejewa „Pogezania” - 2 000 zł
     Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Inicjatyw Społecznych i Rozwoju Powodowa - 3 000 zł
     Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych i Promocji Zawodowej w Rychlikach - 3 400 zł
     Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Zalesie „Zalesianka” - 2 000 zł
     Stowarzyszenie Miłośników Suchacza i Okolicy w Suchaczu - 3 200 zł
     Zespół Pieśni i Tańca ,,Szuwary” w Markusach - 4 487 zł
     Stowarzyszenie Przyjaciół Młynar - 3 300 zł.
     
     - Wybór najlepszych projektów nie był łatwy, zaskoczyła nas duża różnorodność proponowanych działań - ocenia Gabriela Zimirowska, członek Komisji Grantowej Fundacji Elbląg. - Z uwagą będziemy śledzić, jak gminy radzą sobie z realizacją własnych pomysłów.
     Realizacja zwycięskich projektów potrwa do końca listopada. W tym czasie w naszym powiecie zostaną zorganizowane m.in. warsztaty filmowo-fotograficzne, Ogólnopolski Rajd Szlakiem Mennonitów, turniej tenisa stołowego, festyny rodzinne, plener plastyczny i wiele innych przedsięwzięć.
     Podpisanie umów z grantobiorcami nastąpi w najbliższy piątek (13 czerwca) o godz. 13 w siedzibie Fundacji Elbląg, przy ul. Zw. Jaszczurczego 17.
     Program grantowy „Działaj Lokalnie” Fundacja Elbląg realizuje we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. W ciągu czterech lat realizacji Programu przekazano łącznie ponad 160 000 zł na dofinansowanie blisko 50 projektów organizacjom z terenu powiatu elbląskiego. Powstało niejedno boisko, plac zabaw, miejsce spotkań dla mieszkańców. Uczono w tym czasie na warsztatach wikliniarskich, bukieciarskich, kulinarnych, komputerowych, językowych, rzeźbiarskich, rysunku, teatralnych i wielu innych, które pozwoliły małym społecznościom po raz pierwszy na integrację i wspólne działanie. W powiecie powstało kilka stowarzyszeń i grup lokalnych działających na rzecz lokalnych społeczności, a kilka już istniejących organizacji rozwinęło swoją działalność i zaczęło ubiegać się o środki unijne.
     

 


     Lokalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Działaj lokalnie VI” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacja Elbląg realizuje we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Starostwem Powiatowym w Elblągu.

Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Hosting WWW BIZNES