Niedziela 18-11-2018, imieniny Karoliny, Romana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Działajcie lokalnie

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności ogłosiła program „Działaj Lokalnie V”, którego celem jest pomoc w budowaniu aktywnych społeczności lokalnych. Fundacja Elbląg została jedną z piętnastu lokalnych organizacji grantowych w Polsce, która będzie ten program realizować.

- Obejmujemy swoim zasięgiem organizacje pozarządowe na terenie powiatu ziemskiego elbląskiego - mówi koordynator projektu Gabriela Zimirowska. - Sfinansowanych zostanie dziesięć najciekawszych projektów w kwocie od 2 do 6 tysięcy zł.
     Projekty mają rozwijać przedsięwzięcia lokalne w dziedzinie edukacji (np. ułatwianie dostępu do edukacji dzieciom, młodzieży i dorosłym; edukacja i resocjalizacja grup i środowisk zagrożonych patologią lub wykluczeniem społecznym, dofinansowywanie tworzenia funduszy stypendialnych), spraw społecznych (np. wzmacnianie i rozwój samoorganizacji obywatelskiej, poprawa bezpieczeństwa publicznego, ochrona środowiska naturalnego, świadczenie usług socjalnych dla grup marginalizowanych, m.in. osób starszych i niepełnosprawnych), kultury (np. budowanie poczucia tożsamości lokalnej mieszkańców, odtwarzanie dziedzictwa kulturowego) i rozwoju lokalnego (np. inspirowanie i rozwijanie współpracy organizacji pozarządowych, samorządu i przedsiębiorców, aktywizacja obywateli w życiu gospodarczym społeczności lokalnych, przeciwdziałanie bezrobociu i stymulowanie przedsiębiorczości).
     Organizacje, które chcą się ubiegać o dotację w ramach programu „Działaj Lokalnie V” powinny się zgłosić do biura Fundacji Elbląg (ul. Zw. Jaszczurczego 17, tel. 055 23 69 888). Szczegółowych informacji udziela Gabriela Zimirowska - tel. 0600 384 230.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ręcznik z haftem
Polar z haftem
POLO z HAFTEM
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA