UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzieci i młodzież z całej Polski w Elblągu

Elbląg, Dzieci i młodzież z całej Polski w Elblągu

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej w Elblągu oraz Rada Programowa ds Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK są organizatorami Centralnego Zlotu Laureatów XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”, który odbywa się w dniach 24 – 26 maja w Elblągu.

Konkurs organizowany jest od początku lat 90-tych XX wieku przez Radę Programową do spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK oraz redakcję „Poznaj swój kraj”.
„Poznajemy Ojcowiznę” jest konkursem projektów uczniowskich, które można przygotowywać w czasie zajęć z edukacji regionalnej. Jako podsumowanie, prace zbiorowe czy indywidualne można zgłosić do konkursu. Dla wielu są to pierwsze w życiu publikacje o charakterze krajoznawczym zachęcające do dalszego poznawania i opisywania Polski.
     Autorzy nagrodzonych prac po ocenie przez jury konkursu powoływane przez Radę Programową ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK spotykają się na finale, jakim jest Centralny Zlot Laureatów XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”. Forma konkursu pozwala na rozbudzanie pasji w młodych ludziach do pięknego pisania o swoim rodzinnym kraju. Głównym celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do poznawania Ziemi Ojczystej. Tegoroczny Zlot będzie realizowany podczas trzydniowego spotkania w Elblągu, gdzie oprócz podsumowania konkursu i wręczenia nagród odbędą się spacery i wycieczki terenowe.
Leszek Marcinkowski, prezes PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

POLO z HAFTEM
Czapka z nadrukiem
Ręcznik z haftem
Naszywka HERB ELBLĄGA