UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzieci z KARANu dla dzieci z Kuby

Elbląg, Dzieci z KARANu dla dzieci z Kuby
(fot. nadesłana)

"Dom", "Rodzina", "Moje sny i marzenia", "Zimowy krajobraz", "Świat wokół nas" to tematy prac plastycznych, których autorami są dzieci i młodzież ze świetlicy socjoterapeutycznej Stowarzyszenia Katolickich Ruch Antynarkotyczny KARAN. To konkurs, a zwycięskie prace zostaną zlicytowane. Dochód z aukcji Lions Club Elbląg Truso przeznaczy na zakup przyborów szkolnych dla kubańskich dzieci.

Elbląski Lions Club Truso już od kilku lat przygotowuje dla dzieci ze świetlicy KARAN paczki świąteczne. Upominki zawsze sprawiają wiele radości, dają nadzieję, że istnieją życzliwi ludzie o wielkich sercach, którzy zauważają innych.
       W ramach podziękowania za otrzymane paczki, dzieci i młodzież ze świetlicy socjoterapeutycznej Stowarzyszenia Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN przy ul. Robotniczej 29 przygotowały 36 prac plastycznych. Zostały one wykonane różnymi technikami plastycznymi (kolaż, malowanie solą, farbami, pastelami, kredkami, farbowanie bibułą i krepiną, malowanie dłońmi, wyklejanie).
       Dzieci w ramach swojej pracy wybrały rożne tematy: "Dom", "Rodzina", "Moje sny i marzenia", "Zimowy krajobraz", "Świat wokół nas". To forma konkursu. Autorzy najlepszych prace otrzymają nagrody nagrody. Ale to nie koniec. Prace zostaną zlicytowane na aukcji podczas marcowego wydarzenia lioneskiego w ramach akcji "Dzieci z KARAN-u dla dzieci z Kuby".
       Pozyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup przyborów szkolnych, które "Lwy" wyślą do Baracoa we wschodniej Kubie, najstarszego miasta w kraju nawiedzonego w październiku ubiegłego roku przez Huragan Matthew.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama