Sobota 23-06-2018, imieniny Wandy, Zenona. Dzień Ojca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

X Bieg Piekarczyka X Bieg Piekarczyka

Dziękujemy

W imieniu Oli Hanasik, jej rodziców i własnym, składamy ogromne podziękowania wszystkim, którzy okazali pomoc w organizacji i włączyli się do akcji pomocy dla Oli Hanasik, uczennicy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Elblągu.

W wyniku zbiórki uzyskano łączna kwotę 7011 zł. W zbiórce uczestniczyli uczniowie, ale także nauczyciele i pracownicy szkół: Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 oraz Gimnazjum nr 3, II Liceum Ogólnokształcącego, III Liceum Ogólnokształcącego, IV Liceum Ogólnokształcącego, V Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Gospodarczych, Zespołu Szkół Handlowych, Zespołu Szkół Mechanicznych, Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych, Zespołu Szkół Turystyczno-Hotelarskich, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 6, Gimnazjum nr 7 oraz Gimnazjum nr 9.
     Największą kwotę - aż 2804 zł - zebrano, co zrozumiałe, w Zespole Szkół Ekonomicznych, ale również uczniowie i pracownicy innych szkół, między innymi Zespołu Szkół Gospodarczych i Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 oraz Gimnazjum nr 3 byli bardzo hojni.
     Wszystkie pieniądze, zgodnie z wcześniejszą informacją, zostaną przekazane i zgromadzone na rachunku bankowym nr 75 1240 1037 1111 0010 0957 3199 Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa - z przeznaczeniem na leczenie i rehabilitację Aleksandry Hanasik, nr ew. 3283.
     Z każdą podarowaną złotówką podzieliliście się także nadzieją i wiarą w sens walki z chorobą. Dziękujemy także za słowa sympatii i wsparcia kierowane do Oli. Wszystkie sprawiają jej dużo radości i stanowią źródło poczucia wsparcia nie tylko finansowego, ale równie ważnego dla niej - duchowego.
     Z okazji nadchodzących Świąt, w imieniu Oli, jej rodziców i własnym, życzymy Wam wartości największej - zdrowia.
     
     Komitet Organizacyjny wspomagający leczenie Oli Hanasik przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Elblągu
     
     
     ***
     Ważna informacja dla Darczyńców: wpłat można dokonywać nadal (np. 1% podatku), na podany nr rachunku bankowego bądź na numer indywidualny Oli w tej samej Fundacji 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 (konto indywidualne w Fundacji).
     
     
     

-------------------- Ogłoszenie bezpłatne ----------------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK-Recepcja
!!!PROMOCJA8!!!
!!!PROMOCJA9!!!
Promocja RATY 0%