Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Drzwi Otwartych w Ekonomiku

19 kwietnia, w godz. 12.30 – 14, Zespół Szkół Ekonomicznych w Elblągu organizuje Drzwi Otwarte. Gimnazjaliści będą mieli okazję zwiedzić szkołę i porozmawiać z uczniami oraz nauczycielami.

Dla odwiedzających szkoła przygotowała prezentacje oferty szkoły, występy artystyczne uczniów oraz spotkanie z dyrektorem szkoły w szkolnej auli.
     ZSE oferuje przyszłym uczniom trzy klasy w zawodzie technik ekonomista z innowacjami pedagogicznymi:
     - menadżer zarządzania i ekonomii
     Innowacja uwzględnia potrzeby współczesnych menedżerów takie jak: wiedza o przedsiębiorstwach, rynkach, umiejętność pracy w zespole i kierowania nim, wykorzystanie najnowszych technologii informacyjnych. Absolwent może, sprawować funkcje menedżerskie wiążące się z umiejętnością właściwego kierowania ludźmi, zna wszystkie istotne zagadnienia niezbędne do rozwiązywania problemów menedżerskich w przedsiębiorstwie.
     - specjalista ds. rachunkowości
     Głównym zadaniem specjalistów jest zarządzanie finansami firmy, nadzór, planowanie i kontrola działalności zgodnie z istniejącym systemem prawnym oraz zachowanie tajemnicy przedsiębiorstwa. W czasach kiedy zmniejszanie kosztów i poszukiwanie oszczędności stanowi o przetrwaniu firmy, ceni się wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniami znajomością standardów polskich i europejskich.
     - makler giełdowy
     Absolwent w cyklu kształcenia nabędzie umiejętności z zakresu działalności maklerskiej oraz pozna możliwości, jakie daje rynek kapitałowy. Młody „makler” będzie miał możliwość prowadzenia inwestycji na własny rachunek oraz zarządzania portfelem instrumentów finansowych notowanych na GPW. W trakcie kształcenia będzie również wykorzystywał program giełdowy z rzeczywistym dostępem do notowań Giełdy Papierów Wartościowych.
     
     oraz po jednej klasie w zawodzie:
     technik organizacji reklamy,
     technik logistyk,
     technik spedytor.
     
     Drogi Gimnazjalisto, przed Tobą trudny wybór. Rozpoczynasz nowy etap swego życia, który będzie miał duży wpływ na Twoją przyszłą karierę i całe dalsze życie. Wybór szkoły, która pomoże Ci określić Twoje pragnienia, rozwinąć zainteresowania i przygotować do dalszego życia to poważna decyzja. Miej pewność, że jest ona trafna. Technikum Ekonomiczne to świetna inwestycja w przyszłość.
     Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte wszystkich gimnazjalistów!
Dyrekcja ZSE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka GODŁO
Naszywki
Naszywka HERB ELBLĄGA
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA