UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Szkoły bez Przemocy

 
Elbląg, Dzień Szkoły bez Przemocy

Wtorek 5 czerwca w Szkole Podstawowej nr 14 był Dniem Szkoły bez Przemocy – pod hasłem „Uśmiechem i dobrocią zrobisz więcej niż przemocą”. Zobacz zdjęcia.

Dzień ten rozpoczął się godziną wychowawczą, na której nauczyciele przeprowadzili zajęcia ze swoimi wychowankami zatytułowane „Świat bez agresji i przemocy”. Podsumowaniem zajęć było wykonanie przez dzieci plakatów „Stop przemocy”, które zostały umieszczone na korytarzach szkolnych. O godz. 11.30 grupa uczniów wraz z nauczycielami, niosąc transparenty wzywające do przeciwdziałania przemocy, przeszła ulicami dzielnicy pod Gimnazjum nr 7 i wraz z uczniami Gimnazjum powróciła do szkoły.
     Następnie na Orliku został rozegrany towarzyski mecz piłki nożnej. Do walki stanęły reprezentacja Gimnazjum oraz reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 14. Mecz zakończył się zwycięstwem Szkoły Podstawowej nr 14 5:0, ale dyplomy wręczono obu drużynom. Pozostali uczniowie dopingowali swoje drużyny. Po meczu uczniowie wspólnie zaprotestowali przeciw przemocy, puszczając w niebo czerwone balony.
     Kolejnym punktem były zajęcia plastyczne. Uczniowie młodszych klas na boisku przed szkołą malowały świat bez agresji i przemocy widziany oczyma dziecka.
     Dzięki tym działaniom wzmocniła się więź pomiędzy nauczycielami a uczniami w klasie i szkole, we wspólnym działaniu przeciwko zjawisku przemocy.
     
K. Witkowska, SP 14
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama