UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Edukacja artystyczna w Światowidzie

 
Elbląg, Edukacja artystyczna w Światowidzie
Skrupcie się! (fot. Arkadiusz Podhorodecki)

Dzieci, młodzież i osoby dorosłe - wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem artystycznym Centrum Spotkań Europejskich Światowid zaprasza do udziału w warsztatach plastycznych, teatralnych i muzycznych.

Zbliża się wrzesień i czas, kiedy zaczynamy myśleć o pracy, szkole i obowiązkach to doskonały moment, aby pomyśleć o rozwoju artystycznym swoich dzieci, a także własnym. Grupy teatralne, zajęcia w pracowni fusingu i witrażu, ceramika, batik, grafika, rzeźba, papieroplastyka, techniki malarskie, a nawet śpiew to propozycje na nowy sezon 2011/2012, które przygotowało Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
     
     Grupy teatralne
     - Jeśli lubisz teatr i chcesz się rozwijać w tym kierunku i grać w spektaklu to zapraszamy cię na Scenę Na Piętrze w CSE „Światowid" - mówi Edyta Machul, instruktor teatralny Światowida.
     Pracują tu grupy StukaTO (uczniowie szkół podstawowych), Skrupcie się (gimnazjaliści) oraz Deja vu (licealiści). Trwa nabór.
     - Z najmłodszymi będziemy bawić się teatrem i powoli krok po korku wprowadzać w tajniki aktorstwa. Starszych czeka praca nad świadomością ciała, plastyką ruchu, głosem, pracą nad sobą i z grupą. Pierwsze warsztaty będą szansą dołączenia do poszczególnych grup. Przyjdź jeśli chcesz uruchomić swoje ciało, emocje i wyobraźnię - zaprasza Edyta Machul.
     Wymagania: wygodny, luźny strój i... dobry nastrój.
     Warsztaty dla uczniów szkół podstawowych odbędą się w poniedziałek 26 września, w godz. 16 - 17.
     Gimnazjaliści spotkają się w poniedziałek 26 września o godzinie 17.30, Licealiści - we wtorek 27 września o godzinie 17.
     Odpłatność - 30 zł miesięcznie.
     Spotkania odbywać się będą na Scenie Na Piętrze (II piętro) w CSE Światowid.
     Szczegółowych informacji udziela instruktor teatralny Edyta Machul, kontakt: edyta.machul@swiatowid.elblag.pl
     
     
Pracownia ceramiki i rzeźby
     
Odpłatność dorośli - 60 zł
     Młodzież, dzieci - 30 zł
     Spotkanie organizacyjne odbędzie się 5 września o godz. 17.30
     
     Pracownia plastyczna
     techniki malarskie, grafika, batik, papieroplastyka, witraż i fusing.
     Fusing i witraż pozwalają na tworzenie elementów biżuterii, przedmiotów dekoracyjnych, elementów wyposażenia wnętrz. Zaplanowane warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących. Uczestnicy poznają historię rzemiosła, używane materiały, pod okiem instruktora wykonają własnoręcznie poszczególne etapy pracy.
     Odpłatność dorośli - 60 zł
     Młodzież, dzieci - 30 zł
     Spotkanie organizacyjne odbędzie się 5 września o godz. 17.
     Instruktor: Ewa Bednarska - Siwilewicz; kontakt: ewa.bednarska@swiatowid.elblag.pl
     
     Tropiciele sztuki & Ręce zdolne do wszystkiego
     program pozaszkolnej, popołudniowej edukacji plastycznej dla najmłodszych dzieci.
     - W nadchodzącym roku szkolnym 2011/ 2012 przygotowaliśmy ofertę zajęć plastycznych na semestr zimowy dla najmłodszych w oparciu o założenie... że na pozaszkolnych zajęciach plastycznych zdecydowanie powinno być twórczo, ciekawie, kolorowo, różnorodnie i smakowicie - mówi Helena Wojciechowska, instruktor plastyki w CSE Światowid.
     Szczegółowe informacje: 55-611-20-85 w godzinach od 10 do 18, od poniedziałku do piątku, e-mail: helena.wojciechowska@swiatowid.elblag.pl lub osobiście do pracowni plastycznej nr 45 (II piętro CSE Światowid) w godzinach od 10 do 18.
     Zapisy potrwają do 8 września 2011 r.
     Zapisów na zajęcia dokonywać można drogą mailową. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w obu grupach (10 uczestników w każdej grupie) o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń oraz uiszczenie opłaty za zajęcia (o której dokonanie poproszeni zostaną Państwo po wypełnieniu karty zgłoszenia).
     Poziom zajęć dostosowany jest do wieku, umiejętności, potrzeb oraz zainteresowań danej grupy i ze względu na te czynniki może ulec zamianom.
     
     Warsztaty plastyczne dla dzieci 4- 6 lat - „Tropiciele sztuki":
     wtorki:
     13, 20 i 27 września
     4, 11, 18 i 25 października
     8, 22, 29 listopada
     6 i 13 grudnia
     Warsztaty obejmują dwanaście spotkań (po 60 minut każde), łącznie 12 godzin zegarowych. Skierowane są do najmłodszych- dzieci uczęszczających do przedszkoli oraz zerówek.
     Koszt uczestnictwa w programie to 200 zł od osoby.
     
     Warsztaty plastyczne dla dzieci 7- 12 lat - „Ręce zdolne do wszystkiego":
środy:
     14, 21 i 28 września
     5, 12, 19 i 26 października
     2, 9, 23 i 30 listopada
     7 grudnia
     Warsztaty obejmują dwanaście spotkań (po 90 minut każde), łącznie 18 godzin zegarowych. Skierowane są do dzieci w wieku 7- 12 lat, tj. uczniów szkół podstawowych.
     Koszt uczestnictwa w programie to 300 zł od osoby.
     
     Studio wokalne
     
- zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 4 roku życia
     - grupa wokalna - dzieci powyżej 14 roku życia
     Odpłatność: 30 zł miesięcznie.
     Spotkanie organizacyjne: 19 września 2011 godz. 16, studio muzyczne CSE Światowid.
     Instruktor - Maciej Skrzypczak
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama