Środa 24-10-2018, imieniny Antoniego, Marcina
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Eko-wyróżnienie dla "osiemnastki"

Przyjaciele Ziemi ze szkoły podstawowej nr 18 zdobyli wyróżnienie w konkursie Puchar Recyklingu w kategorii "Edukacja ekologiczna" organizowanym przez „Przegląd Komunalny”.

"Konkurs o Puchar Recyklingu organizowany przez „Przegląd Komunalny” to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które w sposób kompleksowy ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne.
     Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie spośród zgłoszonych podmiotów, tych które realizują najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów u źródła, prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.
     W Konkursie biorą udział: urzędy gmin i starostwa powiatowe, związki komunalne gmin i powiatów, zakłady gospodarki komunalnej, sortownie, inne podmioty gospodarcze, mające zezwolenie na usuwanie odpadów stałych. W kategorii Edukacja Ekologiczna, oprócz gmin i firm komunalnych, udział biorą szkoły, organizacje ekologiczne, parki krajobrazowe, parki narodowe, leśne kompleksy promocyjne, centra edukacji ekologicznej oraz firmy, którym zależy na budowaniu świadomości ekologicznej.
     Uczestnicy rywalizują w dziewięciu kategoriach. W Konkursie przyznawane są prestiżowe Puchary Recyklingu, o które ubiegają się podmioty biorące udział w co najmniej sześciu kategoriach." - tak o samym konkursie, który w tym roku miał już jedenastą odsłonę piszą organizatorzy na swojej stronie internetowej.
     9 listopada (wtorek) odbyło się posiedzenie Kapituły w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie, na którym wyłoniono laureatów Pucharu Recyklingu. Wyróżnieniem w kategorii "Edukacja ekologiczna" została nagrodzona elbląska "osiemnastka". Dodatkowo za wyróżnienie w swojej kategorii "Edukacja ekologiczna" SP 18 otrzyma nagrodę - tablice informacyjno - dydaktyczne, które staną w Zielonym Zakątku.
     Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone podczas Targów "Poleko" - największej w Europie Środkowo-Wschodniej targowej wystawy poświęconej ekologii, która odbędzie się w dniach 23-26 listopada w Poznaniu.

Dorota Życzkowska, Szkoła Podstawowa nr 18
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Trodat
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe