Wtorek 21-08-2018, imieniny Kazimiery, Joanny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ekokonferencja w ZSO nr 2

Elbląg, Ekokonferencja w ZSO nr 2
Rek

Witaniu gości towarzyszyły ptasie trele, zaś kierunek do sali konferencyjnej wyznaczała ścieżka ekologiczna. Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 2 był gospodarzem XI Ogólnomiejskiej Konferencji Ekologicznej pod hasłem „Zrównoważony rozwój środowiska”.

Na konferencję przybyło wielu zaproszonych gości, m.in. wiceprezydent Elbląga Grażyna Kluge, Jolanta Warzecha, kierownik Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego, Alicja Nowak, dyrektor Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, Wiesława Kamińska, kierownik Elbląskiego Centrum Edukacji Ekologicznej, Łukasz Kogut, przedstawiciel Warmińsko-Mazurskiego Kuratorium Oświaty, Tomasz Rumak z Alstom Power oraz liczne delegacje elbląskich szkół.
     Dyrektor ZSO nr 2 Agnieszka Jurewicz, rozpoczynając konferencję, zaprezentowała szkołę, akcentując jej dokonania i działania proekologiczne. Problematykę zrównoważonego rozwoju podjęli uczniowie. Anna Kowal (I C z IILO) przedstawiła prezentację o „Roli oczyszczalni ścieków w środowisku”. Grupa badawcza z Gimnazjum nr 3 omówiła zagadnienie „Poprawy efektywności oświetlenia w szkole” (także prezentacja). Uczniowie II Liceum w ramach projektu Geokonsultacje + opracowali „Inwestycję marzeń” w lokalnym środowisku. Konferansjerzy zachęcili nawet najmłodszych uczestników spotkania do dyskusji na temat możliwych inwestycji w naszym mieście. Padło wiele ciekawych propozycji.
     O oprawę artystyczną konferencji zadbała muzykująca młodzież z ZSO nr 2.
     

Edyta Andruszewska, Ewa Jaworska, ZSO nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Uczcie się uczcie młodzieży, bo ktoś musi nauczyć waszych rodziców jak dbać o nasz dom, naszą planetę. Niestety nikt ich wcześniej tego nie uczył, a sami na to nie wpadli :/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    (2011-06-09)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna II
RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia klasyczna