Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ekonomik na Harendzie w Zakopanem

Elbląg, Ekonomik na Harendzie w Zakopanem (fot. nadesłane)
Rek

W dniu 22 października w Szkole Podstawowej nr 9 na Harendzie w Zakopanem odbyła się inicjatywa młodzieżowa pod nazwą„Języki się integrują”. Organizatorem inicjatywy była młodzież należąca do Klubu Europejskiego ”Here&There” działającego przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Elblągu, a także członkowie Koła Europejskiego „Tatrzańskie Szarotki” z Zakopanego.

Podczas spotkania odbyło się przedstawienie ”Czerwony Kapturek po europejsku” oraz gra językowa. Opiekę dydaktyczną nad członkami Klubu Europejskiego sprawowały Kamila Gibas oraz Agnieszka Hauer, nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych w Elblągu. Członkowie Klubu Europejskiego z Elbląga starali się, w ramach projektu, przedstawić również najmłodszym uczestnikom spotkania oraz Dyrekcji i Radzie Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 9, dotychczasowe osiągnięcia i działalność Klubu Europejskiego „Here&There”. Najmłodsi uczestnicy Koła Europejskiego „Tatrzańskie szarotki” z Zakopanego, pod opieką dydaktyczną Bożeny Furtak, przedstawili inscenizację w języku angielskim oraz zorganizowali dla starszych kolegów słodki poczęstunek. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły członkowie Klubu Europejskiego mieli możliwość obejrzenia muzeum oraz mauzoleum Jana Kasprowicza, patrona Szkoły Podstawowej nr 9, położonego nieopodal szkoły.
     Nawiązanie współpracy pomiędzy szkołami, w ramach zorganizowanej inicjatywy, stwarza w przyszłości możliwość zrealizowania wspólnego projektu na płaszczyźnie działalności organizacji młodzieżowych.

 


     Inicjatywa młodzieżowa „Języki się integrują” odbyła się w ramach realizacji drugiego etapu projektu „Edukacja nieformalna, jako sposób jednoczenia się w różnorodności”. Projekt opiera się na próbie integracji, w ramach edukacji poza formalnej, różnych grup społecznych, poprzez gry i zabawy o tematyce europejskiej. Pierwszy etap projektu odbył się dnia 25 maja w Zespole Szkół Ekonomicznych podczas organizowanych corocznie „Dni Europy”.

Agnieszka Hauer, Zespół Szkół Ekonomicznych
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne GENNY
Bezpłatne badanie wzroku
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI