UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Elbląska szkoła liderem "złotej dziesiątki"

 
Elbląg, Elbląska szkoła liderem "złotej dziesiątki"
fot. nadesłana
Reklama

7 czerwca podczas Gali w Olsztynie laureaci tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych i gimnazjów, posiadający co najmniej dwa tytuły, zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami i upominkami przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz Sławomira Sadowskiego Wicewojewodę Warmińsko-Mazurskiego.

W czasie uroczystości zaprezentowane zostały dwie złote dziesiątki szkół podstawowych i gimnazjów z największą liczbą laureatów. Szkoła Podstawowa nr 21 zdobyła zaszczytne, pierwsze miejsce w województwie, a dyrektor szkoły - Katarzyna Rachfał - otrzymała z rąk wojewody list gratulacyjny. Na uroczystość zostali zaproszeni nasi uczniowie, laureaci kilku konkursów przedmiotowych: Antoni Zoła i Klaudia Krzywdzińska. W uznaniu za osiągnięcia w pracy z uczniami została również wyróżniona nauczycielka matematyki, Magdalena Kulesza. Cała społeczność szkolna jest dumna z tak wielkiego sukcesu.
SP nr 21
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama