Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Podjechał mistrzu Podjechał mistrzu

English Quest w Gimnazjum nr 10. Wyniki

 
Rek

W sobotę (12 kwietnia) w Gimnazjum nr 10 w Elblągu odbyła się druga edycja Miejskiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów klas VI szkół podstawowych „English Quest”.

W tym roku konkurs został objęty opieką metodyczną szkoły języków obcych. W konkursie rywalizowało ze sobą dziewięć trzyosobowych drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z Elbląga: SP nr 1, SP nr 8, SP nr 11, SP nr 12, SP nr 15, SP nr 18, SP nr 19, SP nr 21 oraz SP nr 23.
 Zawodnicy zmierzyli się ze sobą w dziesięciu konkurencjach, sprawdzających ich wiedzę i umiejętności z języka angielskiego. Organizatorzy zadbali o innowacyjny charakter konkursu. Uczniowie mieli na swoich stanowiskach laptopy, na których wykonywali część zadań, sprawdzających między innymi znajomość słownictwa, czy gramatyki. W innych konkurencjach drużyny musiały się wykazać umiejętnością rozumienia tekstu czytanego, słuchanego, literowania, znajomością angielskich liczebników oraz czytania tzw. łamaczy językowych. Wszystkie konkurencje miały nietypowy, niecodzienny charakter, wymagały nie tylko wiedzy i umiejętności z języka angielskiego, ale też dobrej pamięci, sprytu, kojarzenia, logicznego myślenia. Wszystkie zadania miały dla uczniów atrakcyjną i nowoczesną formę.

 


     Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z SP nr 21 w składzie: Karol Wiśniewski, Piotr Peret oraz Joachim Szemioto. Do konkursu zwycięzców przygotowała Barbara Kaczmarczyk. Drugie miejsce przypadło drużynie z SP nr 1 Julii Seroka, Michałowi Gałuszewskiemu i Zuzannie Marciniak. Laureatów drugiego miejsca przygotowała Iwona Piątkowska. Na podium znaleźli się również uczniowie z SP nr 12 pod opieką Moniki Sołtysiak: Patrycja Meger, Michał Łaszkiewicz i Jakub Sadowy.
 Laureaci konkursu otrzymali wartościowe nagrody, wśród nagród znalazły się karty rabatowe na kursy językowe, słowniki języka angielskiego, bony upominkowe o wartości 50 i 25 zł, bilety na dowolnie wybrany film w oraz gadżety językowe. Wszyscy uczestnicy oraz ich opiekunowie otrzymali okolicznościowe kubki z logo konkursu.
     Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja, w której skład wchodziła wicedyrektor ZS nr 2 - Lidia Ścibisz, nauczyciel języka angielskiego z ZS nr 2 - Katarzyna Drewniak, oraz lektor języka angielskiego - Monika Gutowska.
 Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom dziękujemy za przybycie i uczestnictwo w naszym konkursie.
     Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok!

Małgorzata Ściślak, organizator konkursu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Hosting WWW START
Konto poczty elektronicznej