Niedziela 22-07-2018, imieniny Marii, Magdaleny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Europejski Tydzień Autyzmu

 
Elbląg, Europejski Tydzień Autyzmu
Rek

Od 1 do 7 grudnia corocznie, także w Polsce, obchodzony jest Europejski Tydzień Autyzmu. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu ponownie włącza się w obchody europejskiego święta.

Jeszcze kilka lat temu autyzm, dla wielu osób niezwiązanych z tematem niepełnosprawności, był nieodgadnioną zagadką. Nasz Ośrodek jako pierwszy w Elblągu rozpoczął edukację dzieci z autyzmem. Od 9 lat kształcimy uczniów z autyzmem na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i klas przysposabiających do pracy. W nadchodzących dniach pragniemy podzielić się kawałkiem Naszego świata z innymi dziećmi z Elbląga i okolic, które dotknięte są tym schorzeniem.
     Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami do wspólnej zabawy z zespołem „DUO”. Nie zabraknie konkursów i niespodzianek. Zaczynamy w piątek 2 grudnia o godzinie 9.
     Mamy także przygotowaną ofertę dla nauczycieli i terapeutów pracujących z osobami ze spektrum autyzmu. Na zakończenie obchodów, 7 grudnia o godz. 15:00, pragniemy zaprosić Państwa na nieodpłatne szkolenie przedstawiające formy pracy wspomagające terapię dzieci z autyzmem: integrację sensoryczną oraz kynoterapię. Chcemy pokazać państwu jak ważnym elementem w pracy jest zrozumienie świata dziecka z autyzmem jak i właściwa motywacja do pracy. Szkolenie poprowadzą mgr Marta Patyk-Żytkowska, oligofrenopedagog i terapeuta integracji sensorycznej, mgr Anna Hatle-Tafelska, oligofenopedagog, specjalista kynoterapeuta, prezes Polskiego Towarzystwa-Kynoterapeutycznego oraz mgr Joanna Kijowska-Lasek, oligofrenopedagog, specjalista kynoterapeuta, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego. Gośćmi specjalnymi będą nasi czworonożni przyjaciele Negra i Sabi, psi terapeuci.
     
     Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne potwierdzenie przybycia pod nr telefonu 503 165 841 (Anna Hatle-Tafelska)
     
     Program obchodów Europejskiego Tygodnia Autyzmu w SOSW nr 1 w Elblągu:
     
     1 grudnia (czwartek) godz. 9.
     Inauguracja – integracja osób z autyzmem z uczniami klas życia
     
     2 grudnia (piątek) godz. 9 - 12

     Zabawa taneczna z zespołem „Duo”
     Zapraszamy wszystkie dzieci z autyzmem z Elbląga i okolic – udział bezpłatny po telefonicznym potwierdzeniu do dnia 30 listopada 2011r.
     
     5 grudnia (poniedziałek) godz. 15

     Alternatywne i wspomagające metody komunikacji z zastosowaniem programu Boardmaker
     Wewnątrzszkolne Doskonalenie Nauczycieli – szkolenie zamknięte
     
     6 grudnia (wtorek) 9 - 12

     Szkolne Mikołajki
     
     7 grudnia (środa) godz. 15

     Metody wspomagające terapię dzieci z autyzmem – integracja sensoryczna oraz kynoterapia
     Otwarte szkolenie dla nauczycieli szkolnictwa specjalnego oraz klas integracyjnych – udział bezpłatny po telefonicznym potwierdzeniu do dnia 5 grudnia 2011r.
     

Anna Hatle-Tafelska, SOSW nr 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Domena funkcyjna .com.pl
Hosting WWW START