Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Festyn rodzinny „Bezpieczna Zawada”

 
Elbląg, Festyn rodzinny „Bezpieczna Zawada” Tak było na poprzednim festynie, fot. AD (arch. portEl.pl)
Rek

Upłynęło niewiele czasu od zorganizowania seansu w letnim kinie plenerowym, a Stowarzyszenie „Przyjaciół Zawada” przygotowało kolejną atrakcję dla mieszkańców osiedla. W najbliższą sobotę, 20 września od godz. 10 zaprasza na festyn na terenie boiska przy ul. Kasprzaka.

Projekt ten skierowany jest do wszystkich mieszkańców osiedla. Głównym celem przedsięwzięcia jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców osiedla; będą temu służyć przeprowadzane na festynie szkolenia, pogadanki i różnego typu pokazy. Liczymy, że podczas wspólnej zabawy poszerzy się wiedza oraz umiejętności uczestników festynu w zakresie bezpiecznej jazdy samochodem, rowerem, udzielania pierwszej pomocy przed medycznej. Nasze działania z pewnością wpłyną na to, że wśród nas będzie więcej kulturalnych uczestników ruchu drogowego, respektujących i szanujących prawo innych jego użytkowników oraz świadomych zagrożeń.
     Innym ważnym celem „festynu bezpieczeństwa”, adresowanego do całych rodzin jest integracja mieszkańców osiedla, co zachęci do podejmowania wspólnych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w tym rejonie naszego miasta.
     Mamy nadzieję, że po naszym festynie zwiększy się wiedza teoretyczna i praktyczna mieszkańców osiedla "Zawada" w Elblągu w zakresie bezpieczeństwa.
     Podczas festynu będzie można nieodpłatnie skosztować grochówki, słodyczy, chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Dostępna będzie również za małą opłatą wata cukrowa.
     W imieniu Zarządu oraz wszystkich członków Stowarzyszenia „Zawada” zapraszamy mieszkańców osiedla do aktywnego udziału w festynie.
     
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem