UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Filmowanie z drona, czyli ogromne możliwości i niezwykłe efekty

Filmowanie z drona, czyli ogromne możliwości i niezwykłe efekty

Dzięki rozwojowi technologii operatorzy kamer i fotografowie mogą liczyć na znaczne ułatwienie sobie życia, dzięki czemu wykonywana przez nich praca staje się prostsza i przyjemniejsza. Filmowanie z lotu ptaka pozwala uzyskać nowe i zadziwiające efekty, co jest coraz częściej wykorzystywane do produkcji filmów reklamowych, teledysków i nawet wideo reportażów ślubnych. Filmowanie z drona to sposób na atrakcyjne przedstawienie rozległych terenów i budowli widzianych z góry.

Za ich pomocą można kręcić filmy oraz utrwalać obrazy z dużej wysokości i to w doskonałej rozdzielczości. Nic więc dziwnego, że coraz więcej operatorów kamer decyduje się na wykorzystanie drona w swojej pracy. Jakie korzyści wynikają z filmowania z powietrza?
      
       Postęp technologii i nowe możliwości
       Dawniej filmowanie z powietrza wymagało sporego i kosztownego przygotowania. Konieczne były specjalne dźwigi i wysięgniki, na których musiał stać operator, a więc z pewnością nie były to dla niego komfortowe warunki do pracy. Do dyspozycji były także helikoptery, jednakże koszt ich wynajęcia wiązał się z niemałym nakładem finansowym. Po pojawieniu się na rynku dronów filmowanie z powietrza stało się znacznie łatwiejsze i obecnie zdalnie sterowane urządzenia wyposażone w kamerę są wykorzystywane podczas większości produkcji i na najróżniejszych imprezach masowych. Dzięki ujęciom z góry, możliwe staje się pokazanie całego terenu i oddanie ogromu imprezy. Widzowie mają szansę zobaczyć, jak ogromna liczba osób uczestniczy w danym festiwalu czy koncercie. Niewielkich rozmiarów drony pozwalają w ciekawy sposób utrwalić na filmie czy zdjęciach każde ważne wydarzenie i zarchiwizować je.
      
       Dla kogo filmowanie z drona?
       Na skorzystanie z usług filmowania z lotu ptaka decyduje się coraz więcej firm i osób prywatnych. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku przyjęcia weselnego, czyli w celu uwiecznienia jednych z najważniejszych chwil w życiu. Sięgają po nie także właściciele obiektów turystycznych, deweloperzy i przedsiębiorcy z różnych branż. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – liczą oni na otrzymanie efektownych i niepowtarzalnych zdjęć czy filmów. Drony mogą sprawnie poruszać się nawet pomiędzy wysokimi budynkami, do których zwykły operator ma utrudniony dostęp. Co więcej, nie stanowią one żadnego zagrożenia dla ludzi ani zwierząt. 
       Nawet deweloperzy decydują się na skorzystanie z możliwości filmowania dronem w celu efektownego zaprezentowania swoich nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż. Właściciele hoteli również dobrze zdają sobie sprawę z tego, że reklama jest dźwignią handlu, więc korzystają z nowoczesnych możliwości, jakie daje filmowanie z lotu ptaka. Nawet firmy budowlane wykorzystują drony w celu zarchiwizowania postępów prac i projektów. Zdjęcia wykonywane z drona wyróżniają się świetną jakością obrazu, intensywnymi barwami i precyzyjnym oddaniem detali. Szerokie ujęcie panoramiczne, szczegółowa prezentacja infrastruktury i to z całkiem innej perspektywy – nic dziwnego, że tego typu usługi cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
       Artykuł poleca www.skrzydlata-murowana.pl.
      
                                                                                ------- artykuł sponsorowan y ------
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl