UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Fundacja Elbląg przyznała stypendia dla młodych elblążan

 
Elbląg, Fundacja Elbląg przyznała stypendia dla młodych elblążan
fot. nadesłana

Dokładnie 26 osób znalazło się w gronie laureatów tegorocznej edycji programów stypendialnych „Szansa” i „Słonik”. Ponadto, jedna osoba otrzymała stypendium w ramach Funduszu Młodych Talentów oraz decyzją Zarządu zostało przyznane jedno stypendium specjalne dla podopiecznej Fundacji Elbląg.

17 października w Ratuszu Staromiejskim miała miejsce uroczysta Gala wręczenia umów stypendialnych na rok szkolny 2018/2019. Decyzją komisji stypendialnych przyznano łącznie 28 stypendiów na łączną kwotę 39 400 zł, w tym:
      
       16 stypendiów „Szansy” na łączną kwotę 24.200 zł
       10 „słonikowych” stypendiów na łączną kwotę 12.500 zł.
       1 stypendium z Funduszu Młodych Talentów na kwotę 1.500 zł.
       1 stypendium specjalne od Zarządu Fundacji Elbląg na kwotę 1.200 zł – które zostało przedłużone do końca roku kalendarzowego 2018.
       Wyróżnieni uczniowie i studenci wykazali się dużym zaangażowaniem społecznym oraz bardzo dobrymi wynikami w nauce i innymi osiągnięciami. Stypendia trafiły do uczniów: Szkoły Podstawowej nr 11, Gimnazjum przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 8, Zespołu Szkół Gospodarczych, I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, III Liceum Ogólnokształcącego, a także do studentów: European Inter-University Centre
       for Human Rights and Democratisation (Wenecja, Włochy), Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Uniwersytetu Gdańskiego.
       W ramach programu stypendialnego „Słonik” skierowanego do niepełnosprawnych dzieci i młodzieży wsparciem zostali objęci: podopieczni Ośrodka Szkolno-wychowawczego nr 1, podopieczni Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2, uczniowie: Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych, IV Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 oraz studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.
       Za szczególne osiągnięcia zostali uhonorowani również: maturzysta z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych (w ramach Funduszu Młodych Talentów) oraz uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 (stypendium Specjalne od Zarządu).
      
      
Marek Pieńkowski, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama