UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Gala Najlepszych w SP 4

 
Elbląg, Gala Najlepszych w SP 4
fot. nadesłana

W gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema najlepsi z najlepszych ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu mogli poczuć radość sukcesu. Z rąk  dyrektor Hanny Szuszkiewicz i przewodniczącego Rady Rodziców – Sebastiana Surkonta wyróżnienia w postaci Prymusa Roku 2015 i Henryka Roku 2015 odebrali najlepsi w nauce i najbardziej uzdolnieni uczniowie.

Prymusi to zdobywcy średniej ocen 5,0 i wyżej oraz wzorowego zachowania, zaś Henryki zostały przydzielone w kategoriach: Sympatyczny Prymus, Omnibus, Znawca biografii i twórczości patrona szkoły – Henryka Sienkiewicza, Pasjonat Mitologii, Ekolog Roku, Super Przyrodni, Tancerz Roku, Wokalista Roku, Mistrz Ortografii, Mistrz Żywego Słowa, Umysł Ścisły, Humanista Roku, Wszechstronny talent, Sportowiec Roku, Czytelnik Roku, Pomocna Dłoń. Były piękne występy uczniów, mądre słowa samego Henryka Sienkiewicza, radość i łzy wzruszenia.
       Aby młode talenty mogły się rozwijać, trzeba dobrych i mądrych dorosłych, którzy wspierają placówki oświatowe. Do takich należą Przyjaciele SP 4 w osobach: ks. Andrzej Kilanowski, Sebastian Surkont, Eugeniusz Wikira, Michał Dziuda, Katarzyna Wachniewska-Zapała, Dorota Życzkowska, Jerzy Sukow, Paweł Boruch, Magdalena Banaś oraz instytucje: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu. To dzięki nim szkoła mogła się rozwijać, a dzieci czuły się w niej bezpiecznie. Certyfikaty Przyjaciela Szkoły i pamiątkowe medale wręczyła wyróżnionym pani dyrektor.
       „Wszyscy jesteśmy mistrzami” – tymi słowami zespołu Queen skończyła się Pierwsza Gala Najlepszych. Następna – za rok.
       Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie.
      
      
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP nr 4 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama