UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

 
Elbląg, Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza
fot. nadesłana

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który przypada 5 grudnia, jest wyjątkowym dniem zarówno dla wolontariuszy, jak i organizacji pozarządowych – jest to święto wszystkich, którzy swoją pracę, czas i umiejętności poświęcają na rzecz innych. Z tej okazji 5 grudnia o godz. 11 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się uroczysta Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

W trakcie Gali nastąpi wręczenie nagród w konkursach: „Barwy Wolontariatu”- Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, "Dziecięcy Piekarczyk"- Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu oraz Kocham Cię Życie – Jabłuszko Zdrowia i Drzewka Zdrowia – Stowarzyszenie Amazonki. Podczas gali wystąpi zespół „Szalone małolaty” i „Szalone” ze studia artystycznego Katarzyny Panicz.
     
     Program Gali z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza
     5 grudnia 2018 r., w godz. 11 – 13
     Ratusz Staromiejski w Elblągu, ul. Stary Rynek 25
     
     10:30- 11:00 Rejestracja uczestników
     11:00- 11:10 Oficjalne otwarcie spotkania
     11:10-11:40 Koncert w wykonaniu zespołu „Szalone małolaty” i „Szalone” ze studia artystycznego Katarzyny Panicz
     11:40- 11:50 „Dziecięcy Piekarczyk”- wręczenie nagrody- Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu
     11:50- 12:10 Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze hasło promujące zdrowie w marszu zdrowia Kocham Cię Życie- statuetki Jabłuszko Zdrowia i Drzewka Zdrowia- Stowarzyszenie Amazonki
     12:10- 12:30 Rozstrzygniecie XVIII edycji konkursu „Barwy Wolontariatu”
     12:30- 13:00 Poczęstunek
Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama