UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • okropne błędy w tym tekście, po pierwsze akt kapitulacji podpisany został w dniu 8 maja, 9 maja Rosjanie zrobili spektakl teatralny i zmusili Niemców przed kamerami do podpisania drugiej kapitulacji, kompletny bezsens i idiotyzm, ale w Rosji takie cyrki są normalnym zachowaniem, po drugie ci żołnierze nie byli naszymi wyzwolicielami tylko przyszli tu aby nas okupować i to przez przeszło 45 lat, trzeba miec mózg ameby aby i za to kłaść kwiatki, pomijam fakt, że ci żołnierze dosłownie kilka lat wcześniej wspólnie z Niemcami wywołali II wojne światową napadają podstepnie na Polskę, reasumując autor powinien się dokształcić, prawdopodobnie wychowany został na pseudopodręcznikach tworzonych przez różnej maści propagandystów komunistycznych, nalezy mu współczuć, że ma tak ograniczony i zafałszowany o0braz historii o własnym kraju, ale nalezy mu wybaczyć, jest pośrednio ofiarą, takim współczesnym janczarem,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26 18
  dfvd(2018-05-11)
 • @dfvd - dfvd. .. czytaj przyjacielu rozumnie. A z kim podpisano akt kapitulacji w Berlinie, jak nie z Sowietami ? Amerykanie w tym czasie weryfikowali w obozach fachowców - zbrodniarzy hitlerowskich do swoich zakładów doświadczalnych, a zwykłym zbrodniarzom pozwalali wyjechać po prostu do np. Brazylii. .. Pomyśl gdzie byś teraz mieszkał gdyby nie ustalenia Jałty, po przegranej przez Polskę Kampanii Wrześniowej. .. moze na zadupiu Europy, na Ukrainie, gdzie sąsiedzi Ukraińcy gwałcili by ci żonę, i zarzynali dzieci. Na temat trzeba patrzeć szeroko, w kategorii strat, ale i znacznych zysków. Pozdrawiam Autor.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  (2018-05-11)
Reklama