UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ginące zawody pomysłem na przyszłość

 
Elbląg, Ginące zawody pomysłem na przyszłość
fot. nadesłana

Od kilku lat można dostrzec powracającą modę na umiejętności rzemieślnicze oraz ekologiczny styl życia. Tendencja ta sprawia, że przedstawiciele tzw. zawodów ginących są coraz częściej poszukiwani na rynku pracy.

Ochotnicze Hufce Pracy wychodząc naprzeciw aktualnym trendom, w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy realizują bezpłatne szkolenia w zakresie ginących zawodów. Przedsięwzięcie jest szansą dla młodych osób na zdobycie doświadczenia w zakresie wytwarzania wyrobów tradycyjnych, umożliwia rozwinięcie zainteresowań oraz zdobycie nietypowych obecnie kwalifikacji cieszących się coraz większym zainteresowaniem.
      
       Jeśli jesteś osobą:
       - w wieku 18-25 lat,
       - bezrobotną, poszukującą pracy,
       - posiadającą zawód podstawowy: ślusarz, krawiec, dekarz, stolarz, murarz, tynkarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych, kucharz i zawody pokrewne,
       - chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje zawodowe
       to właśnie czekamy na Ciebie!
      
       Bezpłatne szkolenia realizowane są w okresie marzec – październik 2017 r. Każdy kurs obejmuje 96 godzin i kończy się egzaminem sprawdzającym. Dodatkowo program wzbogacono o zajęcia edukacyjno-zawodowe, mające na celu przygotowanie do wykorzystania na rynku pracy nabytych umiejętności, powiązania wyuczonego zawodu z zawodami pokrewnymi, samozatrudnienia, poznania wymagań pracodawców, znaczenia kompetencji kluczowych, możliwości uzupełnienia kwalifikacji.
       Dajemy Ci szansę na zdobycie kwalifikacji w takich zawodach jak: kowal, renowator mebli, brukarz, zdun, cukiernik i piekarz według tradycyjnych receptur, wędliniarz, tkacz, strzecharz.

 


      
       Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy praktycznej nauki zawodu:
       - masz dostęp do wszystkich urządzeń i zasobów warsztatowych
       - możesz spróbować swoich możliwości w trakcie zajęć praktycznych
       - szkolenia prowadzone są w małych grupach
       - indywidualne podejście.
      
       Każdy uczestnik zakwaterowany jest w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy, gdzie zapewniony jest bezpłatny nocleg, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW. Zapewniamy także dofinansowanie kosztów dojazdu.
       Nie czekaj! Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 12 marca!
       Masz pytania? Dzwoń! tel. (55) 232 68 19 lub (89) 527 62 04
      
                                                        ------------------ materiał płatny ---------------------
      
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama