Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Historia nie jest nudna!

Elbląg, Historia nie jest nudna!

 Jeśli chcesz dowiedzieć się o Elblągu czegoś więcej, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, zaprasza na spotkanie, które będzie niekonwencjonalną lekcją historii naszego miasta. Spotkanie odbędzie się 6 października o godz. 12 w dużej sali kina. Wstęp jest bezpłatny.

„Lekcja historii o Elblągu”
„Lekcja historii o Elblągu” to niekonwencjonalna lekcja historii naszego miasta opowiedziana przez samych jej mieszkańców. Podczas spotkania zaprezentujemy efekty działań uczestników warsztatów, które odbyły się w wakacje. Wysłuchamy piosenki o Elblągu, zobaczymy spektakl teatralny, będą prezentacje utworów napisanych przez elbląską młodzież. Podczas spotkania poznamy historię Elbląga, a także dowiemy się, co o naszym mieście myślą jego mieszkańcy.
     
     Debata „Tajemnice Elbląga”

     Do udziału w debacie zaprosiliśmy znawców historii miasta, nauczycieli i ekspertów: Piotra Adamczyka, Reginę Czymbor, Tomasza Glinieckiego, Jolantę Lewandowską oraz Irenę Poździech. Nasi goście wspólnie zastanowią się nad tym w jaki sposób edukacja regionalna może pomóc kształtować młodych obywateli Elbląga.
     
     Wernisaż zdjęć

     Na holu przy wejściu do dużej sali Kina Światowid odbędzie się wernisaż zdjęć powstałych w trakcie realizacji projektu.
     
     Spotkanie odbędzie się 6 października o godz. 12.00 w dużej sali Kina Światowid. Wstęp jest bezpłatny.
     
     
Projekt dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu "Patriotyzm Jutra”.
     

     -------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl