Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Hiszpańska praktyka uczniów ZSIŚiU

 
Elbląg, Hiszpańska praktyka uczniów ZSIŚiU fot. nadesłana
Rek

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu wyjechali w ramach projektu na zagraniczny staż zawodowy, tym razem do hiszpańskiej Sewilli. Uczestnicy podczas stażu, który rozpoczął się 11 a skończy 24 lutego, poznają zasady funkcjonowania hiszpańskiego systemu kształcenia, doskonalą język hiszpański w czasie zajęć kursowych, a także poszerzają swoje kompetencje międzykulturowe.

Uczestnicy projektu to uczniowie kształcący się w zawodach: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technik usług fryzjerskich. Praktyki zawodowe będą odbywały się szkole SAFA oraz w salonach fryzjerskich w Sewilli. Uczniowie już od września przygotowywali się do wyjazdu i uczestniczyli w przygotowaniach: językowym, pedagogicznym, kulturowym oraz z zakresu doradztwa zawodowego. Głównymi celami projektu w odniesieniu do uczestników są m.in.: poznanie unijnego rynku pracy, poszerzenie i zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych, poznanie i praktyczne wykorzystanie nowych technik w branży fryzjerskiej i technologii w branży odnawialnych źródeł energii.
     Uczestnicy podczas stażu, który rozpoczął się 11 a skończy 24 lutego, poznają zasady funkcjonowania hiszpańskiego systemu kształcenia, doskonalą język hiszpański w czasie zajęć kursowych, a także poszerzają swoje kompetencje międzykulturowe. Odbędą się wycieczki do Malagi i Kadyksu, a młodzież podczas spacerów pozna także najciekawsze miejsca Sewilli. Zagraniczne praktyki uczniów ZSISiU potwierdzone będą certyfikatami i dokumentem Europass - Mobilność poświadczającym nabyte umiejętności.
     Z pewnością praktyki w Andaluzji to cenne doświadczenie zawodowe i osobiste.
     
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna III