Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

I ty możesz pomóc!

Elbląg, I ty możesz pomóc!
Rek

Przypominamy, że do końca listopada można wziąć udział w konkursie plastycznym dla dzieci pt. “Słonik - mój przyjaciel”. Konkurs ogłoszony został w ramach kampanii Hospicjum to też życie. Poprzez konkurs chcemy zapoznać społeczeństwo z symbolem działań hospicjów i Fundacji Hospicyjnej - słonikiem, którego wybrano na symbol akcji na rzecz dzieci osieroconych.

Dlaczego wybrano słonika? Ponieważ najdłużej ze wszystkich zwierząt utrzymuje żałobę po stracie najbliższych. Odejście bliskiej osoby jest szczególnie trudne dla dzieci. Pragniemy by nasze wspólne działania pomogły dzieciom przejść przez ten trudny okres i sprawiły by stały się silniejsze. Na stronie Fundusz dzieci można obejrzeć spot promujący kampanię.
     Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci osierocone, dzieci będące pod opieką hospicjów, dzieci ze szkół i przedszkoli (szkoły podstawowe). Chcemy by inne dzieci dowiedziały się, że obok nich są dzieci, które nie mają mamy, taty, czy też żyją po stracie innych bliskich osób. Prace prosimy dostarczać do Hospicjum Elbląskiego im. dr Aleksandry Gabrysiak, ul. Toruńska 17B osobiście, za pomocą poczty tradycyjnej lub zeskanowane e-mailem: biuro@ehospicjum.pl do dnia 30 listopada.
     Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 5 grudnia. Trzy najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Forma plastyczna i interpretacja hasła “Słonik – mój przyjaciel” przez dzieci jest dowolna. Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie elbląskiego hospicjum.
     Stowarzyszenie na rzecz Hospicjum Elbląskiego planuje podarować dzieciom osieroconym, a także młodszym podopiecznym Hospicjum paczki świąteczne. Jak zwykle w paczkach znajdą się miłe zabawki, słodycze, być może żywność, a może i ciepłe, ładne ubrania zimowe, które umilą trochę ten świąteczny czas. Osoby chętne do pomocy finansowej bądź rzeczowej przy organizowaniu paczek zapraszamy do kontaktu z Anną Podhorodecką, e-mail: biuro@ehospicjum.pl lub wpłat na konto: Stowarzyszenie na rzecz Hospicjum Elbląskiego nr konta: 30 1240 1226 1111 0010 0946 0053 z dopiskiem: “Dzieci Osierocone”.
     I ty możesz pomóc stworzyć fundusz, dzięki któremu uśmiech pojawi się na smutnych buźkach!

Anna Podhorodecka, koordynator
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)