UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ich projekty elblążanie ocenili najwyżej

 
Elbląg, Ich projekty elblążanie ocenili najwyżej
fot. nadesłana

W Ratuszu Staromiejskim odbyło się spotkanie prezydenta Witolda Wróblewskiego z wnioskodawcami projektów, które zwyciężyły w tegorocznym głosowaniu Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. Było ono okazją do pogratulowania pomysłodawcom oraz podziękowania im za aktywność i społeczne zaangażowanie.

- Chciałbym podziękować Państwu za aktywność i zaangażowanie w sprawy naszego miasta. Na uznanie zasługuje fakt, że wiele osób już kolejny raz złożyło wnioski do Budżetu Obywatelskiego, które zyskały uznanie elblążan. Cieszę się, że jesteście Państwo częścią tak ważnego przedsięwzięcia, dzięki któremu nasze miasto staje się bardziej przyjazne mieszkańcom. Wyrażam nadzieję na dalsze zaangażowanie przy realizacji kolejnych edycji Budżetu Obywatelskiego – podkreślał prezydent Witold Wróblewski.
     Podczas spotkania zaprezentowane zostały wyniki tegorocznego głosowania oraz zwycięskie projekty, których realizacja nastąpi w 2019 roku. Było ono również okazją do wyrażenia swoich uwag i spostrzeżeń na temat zasad Budżetu Obywatelskiego. Dotyczyły one między innymi udziału placówek oświatowych w Budżecie Obywatelskim, możliwości składania wniosków przez osoby niepełnoletnie, wydzielenia środków na małe projekty inwestycyjne czy ułatwień w systemie głosowania.
     Wszystkie uwagi zostaną wnikliwie przeanalizowane przez powołany przez Prezydenta zespół ds. opracowania zasad funkcjonowania i wdrożenia budżetu obywatelskiego w naszym mieście.
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
 • Pozdrowienia dla Ewy ;) sasiedzi, milo Cie zobaczyc:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2018-11-14)
 • Pan Karol Bidziński jest doskonałym przykładem na to jak składać wnioski i wygrywać. Po raz kolejny jego projekty cieszą się zainteresowaniem wśród mieszkańców. Gratuluję.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  Mieszkaniec....(2018-11-14)
 • mam tylko jedno pytanie - a co z nowymi miejscami pracy????? Już ktos coś zadziałał????? ta. .. akurat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 3
  (2018-11-14)
 • Zaangażowanie czasu tak wielu osób (głosujących i osiedlowych/miejskich propagatorów), koszty przygotowania i obsługi systemu informatycznego, przygotowania i wydruku broszur, wpisywania głosów z kart do systemu informatycznego i pewnie jeszcze sporo innych kosztów nie wymienionych powyżej. W moim odczuciu pomysł budżetu obywatelskiego, to porażka. Jak nie wiecie co w pierwszej kolejności naprawić/wyremontować, to albo zróbcie losowanie, albo tymi pieniędzmi spłaćcie cząstkę długu miasta, a ulice/chodniki itp. remontujcie wg osobnego harmonogramu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 3
  (2018-11-14)
 • RobertKoliński To, że BO wymaga zmian, to wszyscy wiedzą od lat. Że prezydent "zapoznaje się z uwagami" - też. Pytanie, co ma zamiar zrobić w tym kierunku ona sam i jego urząd, aby wyeliminować oczywiste patologie związane z elbląskim Budżetem Obywatelskim?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  RobertKoliński(2018-11-15)
Reklama