Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

II LO w Krajowym Funduszu na Rzecz Dzieci

 
Elbląg, II LO w Krajowym Funduszu na Rzecz Dzieci W Warszawie towarzyszyła Kindze nauczycielka biologii Hanna Pietras, fot. nadesłana
Rek

W niedzielę, 17 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie odbyło się wręczenie nominacji i dyplomów wybitnym uczniom Stypendystom Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci. W gronie wyróżionych tym zaszczytnym tytułem znalazła się uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka z klasy IIIc Kinga Szczepaniak.

Jest to niezwykłe osiągnięcie, bo z naszego województwa uhonorowano w ten sposób tylko dwóch uczniów: Kingę za osiągnięcia w dziedzinie biologii oraz ucznia ze Szkoły Muzycznej w Elblągu za osiągnięcia artystyczne. W Warszawie, na zaproszenie Funduszu, towarzyszyła Kindze nauczycielka biologii w II LO Hanna Pietras.
     Serdecznie gratulujemy Kindze i życzymy sukcesów naukowych w bieżącym roku szkolnym.
     Z II LO oprócz Kingi Szczepaniak uczestnikiem Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci jest Monika Tabor z klasy IIIc za osiągnięcia w dziedzinie biologii i chemii.
     
     Natomiast 22 listopada w Olsztynie odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Uzależnieniach pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Zakres tematyczny konkursu był bardzo obszerny, ponieważ dotyczył profilaktyki palenia tytoniu i profilaktyki zażywania alkoholu, narkotyków i dopalaczy. Do konkursu przystąpiła niezawodna Kinga Szczepaniak (IIIc LO), która wcześniej zwyciężyła w etapie powiatowym. Kinga to konkursowy gladiator, znokautowała rywali w etapie wojewódzkim, wygrywając konkurs. Za zajęcie 1. miejsca w województwie otrzymała m. in. tablet.
     Organizatorami konkursu byli Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie oraz Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne województwa warmińsko-mazurskiego. Koordynatorem projektu z ramienia szkoły była pielęgniarka szkolna Alina Smoleńska.
II Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na dibond 300x60 cm - Deski
Fototapety z mapami
Fototapeta lateksowa 150x260 cm - Zebra
Obrazy na alupanelu