Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Sadowa o poranku Sadowa o poranku

Internet: Masz to jak w banku

Na internetowej stronie elbląskiej rady niepełnosprawnych prezentowane są inicjatywy rozwiązywania problemów tego środowiska na poziomie lokalnym.

Bank Lokalnych Rozwiązań jest efektem konferencji pn. "Modelowe Rozwiązania Problemów Osób z Niepełnosprawnościami na Poziomie Lokalnym w Unii Europejskiej i w Polsce" zorganizowanej w maju br. przez Elbląską Radę Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych.
     Bank istnieje na stronie ERKON pod adresem www.softel.elblag.pl/erkon. Każdy kto chce przedstawić osiągnięcia swojej organizacji i pomóc innym, może przesyłać materiały na adres e-mail: erkon@softel.elblag.pl.
     - Chcemy prezentować na tej stronie wszystkie dobre inicjatywy rozwiązujące problemy osób niepełnosprawnych na poziomie lokalnym – mówi Ewa Sprawka, konsultantka do spraw osób niepełnosprawnych, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.
     Już teraz na stronie Banku Lokalnych Rozwiązań można znaleźć interesujące materiały, np.: „Polityka społeczna wobec niepełnosprawności” prof. Zbigniewa Woźniaka czy „Wczesna wielospecjalistyczna kompleksowa skoordynowana i ciągła pomoc dziecku zagrożonemu niepełnosprawnością lub niepełnosprawnemu oraz jego rodzinie” – program przygotowywany pod patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich.
     Pierwsze lokalne rozwiązania to m.in. prezentacja wojewódzkiej sieci informacyjno-doradczej prowadzonej przez Forum Lubelskich Organizacji Osób Niepełnosprawnych, „Program zapobiegania i wychodzenia z bezdomności sierot naturalnych i społecznych absolwentów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Domu Dziecka w Głogowie” oraz osiągnięcia Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych i zrzeszonych w niej organizacji.
     Wszelkie informacje i materiały dostępne są także w biurze ERKON w Elblągu ul. 12 Lutego 5 a, tel./fax: (55) 232 69 35 lub tel.: 237 41 50/51.

ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE,
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI