UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak chronić swoje zdrowie psychiczne?

Elbląskie Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Chorym Psychicznie ich Rodzinom i Opiekunom „PRO – Familia” organizuje Kampanię Edukacyjno – Informacyjna poświęconą profilaktyce zdrowia psychicznego w okresie od maja do października 2017 r.

W ramach kampanii proponujemy:
       - wykłady, warsztaty ze specjalistami psychiatrą, terapeutą uzależnień, psychologiem, specjalistą ds. przemocy i promocji zdrowia,
       - warsztaty z arteterapii;
       - konkurs plastyczny „ Żyć bez przemocy”, przewidziano nagrody. Prace należy dostarczyć do 8 września w siedzibie stowarzyszenia;
       - piknik integracyjny z okazji Ogólnopolskich Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie „ Schizofrenia – Otwórzcie Drzwi” w dniu 14 września w godz. 15 – 18 w Parku Krajobrazowym Bażantarnia
       - zajęcia taneczne;
       - korzystanie z materiałów edukacyjnych w trakcie trwania kampanii.
      
       Kampania trwa od maja do października. W sprawie udziału w proponowanych zajęciach prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośrednio w siedzibie stowarzyszenia.
       Kontakt 55 235 11 23
       e-mail: pro_familia@vp.pl
       Kampanię Edukacyjno – Informacyjną stowarzyszenie prowadzi od kilku lat, istnieje duże zainteresowanie wśród odbiorców tj. młodzieży, osób doświadczających kryzysy psychiczne, rodzin i opiekunów.
      
Elbląskie Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Chorym Psychicznie ich Rodzinom i Opiekunom „P
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama